Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk biznesowy

PORTA KMI POLAND spółka akcyjna

  • Strefowa 6/8, Ełk
    Ełk, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Strefowa 6/8

Ełk

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i analiza wymagań klientów biznesowych oraz ich weryfikacja pod kątem możliwych rozwiązań.

  • Tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych systemów.

  • Modelowanie i implementacja rozwiązań w systemach informatycznych.

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi i deweloperami przy realizacji i wdrażaniu nowych rozwiązań oraz podczas testów akceptacyjnych (UAT).

  • Tworzenie dokumentacji wymagań funkcjonalnych i biznesowych.

  • Tworzenie instrukcji korzystania z systemów.

  • Zarządzanie wymaganiami podczas projektów.

Nasze wymagania

  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.

  • Umiejętność kreatywnego myślenia.

  • Ukierunkowanie na cel.

  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki informatyczne).

  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej i analitycznej.

  • Znajomość metodologii, prowadzenia projektów (m.in. PRINCE2, SCRUM).

  • Znajomość metod modelowania procesu biznesowego (BPMN, UML).

  • Znajomość systemów klasy ERP.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • karta Multisport

  • bilety do kina

  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy

  • możliwość bezpłatnej nauki języków obcych dla Twoich dzieci

  • pieniężne świadczenia świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie rekrutacyjne w siedzibie firmy lub online

3

Propozycja współpracy

Wiemy, że dla każdego człowieka najważniejszy jest dom, a każdy dom zaczyna się od drzwi. Naszą pasją jest tworzenie takich drzwi, które z radością będziesz otwierać, by przekroczyć próg tego najważniejszego dla Ciebie miejsca. OTWÓRZ SIĘ NA NOWE MOŻLIWOŚCI, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy