Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nasze benefity
    Otwarty i pozytywny zespół profesjonalistów
    Biuro tuż przy Galerii Bałtyckiej
    Elastyczne godziny pracy
    Prywatna opieka medyczna
    Karta Multisport

    Kluby sportowe: górski, rowerowy i żeglarski
    Owocowe wtorki
    Gry i konkursy z nagrodami dla pracowników
    Zniżka na produkty Wolters Kluwer Polska
    Stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju

    Główne zadania:

    • Prowadzenie analizy biznesowej i systemowej (pozyskiwanie, analizowanie, dokumentowanie, walidowanie, zarządzanie wymaganiami funkcjonalnymi i niefunkcjonalnymi);
    • Sporządzanie makiet, przygotowywanie projektu logicznego systemu;
    • Rekomendowanie rozwiązań oraz opis interfejsów komunikacyjnych (dla integracji systemów);
    • Analiza i optymalizacja procesów;
    • Wspieranie procesu testowania rozwiązań, sporządzanie testów akceptacyjnych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zakresie przeprowadzania analizy biznesowej - zbierania i specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, sporządzania makiet;
    • Umiejętność wspólpracy zarówno z klientem biznesowym jak i technicznym;
    • Znajomość zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania;
    • Wykształcenie wyższe w zakresie (preferowane kierunki techniczne IT);
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły, systematyczność i uporządkowanie;
    • Umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja i nastawienie na wspólne rozwiązywanie problemów;
    • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w pracy zgodnie z metodykami Agile (np. Scrum)
    • Znajomość baz danych oraz umiejętność projektowania struktur danych.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na zastępstwo;
    • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym i doświadczonym zespole, realizującym ciekawe i inspirujące projekty;
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju własnych umiejętności;
    • Rozrywkę intelektualną w firmowym systemie gamifikacji z wartościowymi nagrodami;
    • Rowerowy raj: stojaki na rowery, przeglądy rowerowe, szafki dla rowerzystów;
    • Owoce w każdy wtorek i akcje zdrowego żywienia.