Oferta pracy

Analityk biznesowy

PGZ Stocznia Wojenna Spółka z ograniczona odpowiedzialnością

inż. Jana Śmidowicza 48

Śródmieście

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • analiza projektów biznesowych IT pod kątem wykonalności i zastosowania

  • identyfikowanie interesariuszy projektu

  • pozyskiwanie, analiza, definiowanie i dokumentowanie wymagań biznesowych

  • dostosowanie sposobu przekazywania wymagań

  • zarządzanie oraz walidacja wymagań

  • analizowanie procesów biznesowych

  • ścisła współpraca z wewnętrznym klientem biznesowym oraz zespołem programistów i architektem w celu zapewnienia najwyżej jakości systemu

  • wsparcie zespołu w priorytetyzacji wymagań

  • wsparcie i doradztwo w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego

  • znajomość narzędzi Jira, Sharepoint, MS Office

  • doświadczenie w pracy z metodologią Agile

  • rozwinięte umiejętności analityczne

  • nastawienie na rozwiązywanie problemów i wdrażanie inicjatyw biznesowych

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań, dokładność, rzetelność i sumienność

  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2

  • wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania

To oferujemy

  • ciekawą, rozwojową pracę w nowo powstającym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym

  • stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia

  • świadczenia socjalne z ZFŚS („wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do kart MultiSport, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników i inne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

PGZ Stocznia  Wojenna jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej, jednego z największych koncernów zbrojeniowych w Europie. Swoją działalność operacyjną rozpoczęła 3 stycznia 2018, po przejęciu Stoczni Marynarki Wojennej, pierwszej polskiej stoczni powstałej w 1922 roku.

Przewiń do profilu firmy