Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk biznesowy i systemowy

SkyCash Poland S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Specjalista

SkyCash to polska firma technologiczna i lider płatności mobilnych w Polsce. Dziś z rozwiązań SkyCash korzysta ponad 3 miliony użytkowników. Dziś firma jest liderem w branży z ponad 80% udziałem w rynku płatności za parkingi za pomocą smartfonu i ponad 50% udziałem w rynku płatności za bilety miejskie. Jako jedyna firma w Polsce sprzedaje bilety wszystkich przewoźników kolejowych.

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem usług płatniczych, prowadzeniem nowych innowacyjnych projektów, poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zbieranie, systematyzacja, weryfikacja i uszczegóławianie wymagań biznesowych w ramach projektów realizowanych przez Dział IT;
  • Tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych, systemowych łącznie z etapem projektu technicznego w ramach realizowanych projektów, przy współpracy z zespołem Developerów;
  • Bliska współpraca z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem IT;
  • Umiejętność zarządzania współpracą z partnerami zewnętrznymi wspierającym realizację projektu biznesowego i systemowego;
  • Miejsce pracy: Warszawa.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityk systemowy lub Analityk IT;
  • Mile widziane doświadczenie w branży finansowej lub szeroko rozumianych płatności elektronicznych;
  • Umiejętności tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe;
  • Znajomości narzędzi Confluence, JIRA będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu przy kilku równoległych projektach;
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej;
  • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole;
  • Proaktywność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Pracę nad innowacyjnymi rozwiązaniami, z których korzystają setki tysięcy osób i które wymagają integracji i przetwarzania danych z wielu źródeł;
  • Umowę o pracę (na początek okres próbny);
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia;
  • Pakiety socjalne – opieka medyczna oraz karta do klubów sportowych.

CV z klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SkyCash Polska S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko" prosimy przesyłać poprzez przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne