Oferta pracy

Analityk Biznesowy IT

UNICARD S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Unicard S.A. świadczy profesjonalne usługi z zakresu projektowania i wdrażania Systemów Bezpieczeństwa, Systemów Kartowych i Systemów Smart City. Jesteśmy producentem urządzeń i oprogramowania do automatycznej identyfikacji, kontroli czasu pracy oraz systemów bezpieczeństwa. Dostarczamy karty zbliżeniowe i elektroniczne. Prawie 30 lat doświadczenia oraz duża liczba wdrożeń, pozwoliła nam uplasować się na pozycji lidera w branży. Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy osoby na stanowisko.

Analityk Biznesowy ITNumer ref.: AIT/KR/2020

Opis Stanowiska:

  • Zbieranie i analiza wymagań klientów dotyczących nowych funkcjonalności oraz modyfikacji produktów software’owych;
  • Wsparcie podczas diagnozy błędów zgłaszanych przez klientów;
  • Współpraca z zespołem programistycznym/liderem zespołu programistycznego w celu doprecyzowania wymagań;
  • Pozyskiwanie podwykonawców do pisania oprogramowania;
  • Zgłaszanie modyfikacji oraz błędów do systemu Jira;
  • Udział w planingach w celu konsultacji/wyjaśnienia/ wymagań klienta zespołowi deweloperskiemu;
  • Doprecyzowywanie wymagań u klientów;
  • Kierowanie kluczowymi projektami;
  • Udział w spotkaniach z klientami;
  • Każdorazowy udział w tworzeniu dokumentacji analityczno-projektowej;
  • Współpraca z innymi osobami w firmie (wdrożeniowcy, handlowcy, serwisanci) w zakresie definiowania wymagań produktowych.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w branży IT jako analityk systemowy - warunek konieczny;
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w zakresie projektowania i analizowania rozwiązań informatycznych;
  • Doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów IT;
  • Wiedza techniczna, która umożliwi dyskusję na temat projektowanych rozwiązań z dostawcą zewnętrznym oraz programistami;
  • Znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania;
  • Znajomość metodyk projektowania systemów informatycznych;
  • Umiejętności identyfikacji i zarządzania ryzykiem;
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów;
  • Inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu, odpowiedzialność;
  • Bardzo dobre kompetencje komunikacyjne i organizacyjne;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Mile widziana znajomość rozwiązań z obszaru kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy.

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną, stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z niespotykaną atmosferą pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ciekawych projektach z zakresu kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy,
  • Udział w innowacyjnym projekcie, który jest strategiczny dla firmy,
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, jeżeli preferujesz B2B - też masz taką możliwość,
  • Szeroki pakiet socjalny: dofinansowanie do opieki medycznej, platformę kafeteryjną Worksmile, naukę języka angielskiego w miejscu pracy, znakomitą kawę, dobrze wyposażoną kuchnię itp.
  • Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy oraz częściowej pracy zdalnej,
  • Zachowanie balansu między pracą a życiem prywatnym,
  • Zgrany zespół, który posiada wysokie kompetencje i doświadczenie i chętnie się nim dzieli,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych - masz wpływ na to z jakiego obszaru chcesz poszerzać swoją wiedzę,
  • Parking pod biurem.

Administratorem danych jest UNICARD S.A. z siedzibą w Kraków 30-417, Łagiewnicka 54. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy