Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy IT

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 15.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką o globalnym zasięgu, oferującą outsourcing specjalistów IT oraz usługi zarządzane świadczone w autorskim modelu Comprehensive Service Delivery. Realizujemy zarówno projekty związane z projektowaniem i wdrożeniem zupełnie nowej architektury systemowej, jak i z dopasowaniem się do już istniejących rozwiązań. Największą siłą TTMS są wykwalifikowani specjaliści. Dla naszych Klientów na całym świecie rekrutujemy programistów, analityków biznesowych, kierowników projektów, testerów, specjalistów ds. wsparcia, grafików i projektantów UX.

    Dołącz do zespołu specjalistów pracujących dla Klientów rozpoznawalnych na całym świecie. Rozwijaj z nami swoje umiejętności, pracując nad ciekawymi projektami, wspólnie budując sukces naszych Klientów

    ANALITYK BIZNESOWY IT
    MIEJCE PRACY: CAŁA POLSKA

    OFERUJEMY:

    • ciekawe i wymagające projekty
    • możliwości rozwoju i dostęp do najnowszych technologii
    • stabilność zatrudnienia i przyjazną atmosferę pracy
    • pakiet benefitów pracowniczych
    • elastyczne formy zatrudnienia i godziny pracy (m.in. praca zdalna)

    TWOJE ZADANIA:

    • ścisła współpraca z biznesem w celu identyfikacji jego potrzeb
    • analiza wymagań biznesowych i projektowanie zmian do funkcjonującego systemu informatycznego
    • tworzenie specyfikacji i dokumentacji technicznej
    • zapewnianie prawidłowej komunikacji pomiędzy IT i biznesem
    • współpraca z innymi zespołami projektowymi i działami w organizacji

    SZUKAMY CIEBIE, JEŚLI POSIADASZ:

    • min. 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
    • znajomość narzędzi Enterprise Architect (BPMN, UML)
    • doskonałe umiejętności komunikacji i dojrzałość biznesową
    • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodne porozumiewanie się

    Korzyści dla Ciebie:

    • Szkolenia językowe
    • Brak dresscodu
    • Imprezy integracyjne
    • Możliwości awansu
    • Słodkie i owocowe dni
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.