Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowy IT

ITTI sp. z o.o.O firmie

8 60012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Rubież 46, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

ITTI sp. z o.o.

Rubież 46

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

System operacyjny

O projekcie

System Contra to nasz autorski systemu klasy APS/MES/WMS (system wsparcia procesów produkcyjnych i magazynowych w przedsiębiorstwach). Tworzymy go samodzielnie od kilku lat w zespole scrumowym.

• nasz system służy do zarządzania zleceniami klienta od zamówienia przez pełną produkcję, aż po wydanie do klienta

• w Contrze planuje się kolejne kroki wykonania złożonych produktów jak np. sauna czy tramwaj

• za sprawą Contry na kilkunastu i więcej stanowiskach pracy, na aplikacjach mobilnych pracownicy otrzymują zadania i raportują ich wykonywanie

• dzięki Contrze przedsiębiorstwa monitorują na bieżąco co się dzieje w zakładzie i z poszczególnymi zleceniami.

Technologie, które wykorzystujemy w codziennej pracy nad rozwojem Contry:

• BE: Java v11 + Spring + Hibernate + PostgreSQL + ElasticSearch + Docker; Wzorce i podejścia arch.: DDD + CQRS

• FE: ReactJs + Redux

• Mobile: Android

Twój zakres obowiązków

  • Misja stanowiska: współpracować z członkami zespołu scrumowego w taki sposób, by zapewnić, że system Contra posiada funkcjonalności realizujące potrzeby klientów i jest chętnie używany przez użytkowników.

  • praca bieżąca z klientami (obecnymi i potencjalnymi) w celu zrozumienia ich potrzeb, a na tej podstawie przygotowywanie User Stories na potrzeby implementacji oraz specyfikacji i opisów wymagań na potrzeby dokumentacji systemu

  • bieżąca współpraca z Product Ownerem i pomoc w zarządzaniu Product Backlogiem

  • śledzenie i analizowanie potrzeb przyszłościowych rynku (trendy) – udział w tworzeniu roadmapy produktu

  • definiowanie i opisywanie sposobu działania systemów IT oraz bieżąca praca z Developerami oraz klientem – zbieranie feedbacku, ustalanie szczegółów, wprowadzanie zmian i usprawnień

  • przekazywanie klientowi nowych komponentów systemu, pomoc przy ich uruchamianiu, szkolenia dla użytkowników

  • prowadzenie dokumentacji projektowej w zakresie biznesowym i analitycznym

  • praca z zespołem developerskim w celu zapewnienia pełnego zrozumienia potrzeb biznesowych przez wszystkich członków zespołu

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu analizy biznesowej (gromadzenie i analizy potrzeb klientów)

  • umiejętność modelowania procesów biznesowych przy pomocy notacji graficznych np. BPMN, UML

  • umiejętność tworzenia i zarządzania formalną dokumentacją analityczną np. specyfikacja wymagań

  • umiejętność przełożenia wymagań klienta na architekturę istniejących rozwiązań znajomość rynku IT

  • umiejętność graficznego przedstawiania rozwiązań (na tablicy, w formie diagramów, w prezentacji)

  • umiejętność przekuwania powyższych w zrozumiałe dla zespołu User Stories

  • silna orientacja na potrzeby klienta

  • bardzo dobra komunikatywność i otwartość

  • umiejętność pracy w zespole

  • zaangażowanie i samodzielność

  • duże poczucie humoru

Mile widziane

Doświadczenie przy projektowaniu lub wdrażaniu systemów IT, w szczególności wsparcia produkcji lub magazynu (np. MES, WMS, ASP, ERP) doświadczenie w zarządzaniu produkcją lub magazynem, lub wsparciu takiego zarządzania doświadczenie w pracy z systemami zarządzania pracą JIRA, Gitlab, Trello doświadczenie w analizie systemowej IT (modelowanie danych, definiowanie usług API itp.) umiejętność modelowania obiektów biznesowych przy pomocy notacji graficznych np. ERD, UML, IDEF1X, ARIS.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 12

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • mobile developer
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • scrum master
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • ścieżki rozwoju w kierunku PM/PO/lider

  • znaczny wpływ na kształtowanie własnych zadań

  • dedykowany budżet szkoleniowy na rozwój kompetencji

  • poszerzanie umiejętności związanych z tworzeniem profesjonalnej dokumentacji projektowej

  • możliwe formy zatrudnienia – umowa o prace (na pełen etat) lub B2B (w tym 30 dni płatnego ulropu), elastyczne godziny pracy (możliwa praca zdalna)

  • playroom, ekspres z dobrą kawą, śniadania tematyczne

  • karty Multisport/Benefit oraz prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Rozmowa z liderem/DemoDay

Od ponad 20 lat wspieramy firmy i instytucje korzystające z nowoczesnych rozwiązań IT. Dbamy o to, żeby technologia faktycznie wspomagała działalność naszych klientów i dostarczała im realną wartość dodaną.

Chcesz być częścią naszego zespołu? Zapoznaj się z ofertą.

Przewiń do profilu firmy