Oferta pracy

Analityk Biznesowy IT (Projekt)

TUiR WARTA S.A.

80125 netto (+ VAT) / godz.
  • Chmielna 85/87, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Chmielna 85/87

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Enterprise Architect

  • UML

  • BPMN

Mile widziane

  • SQL

  • Oracle

  • PostgreSQL

  • Jira

  • Confluence

System operacyjny

O projekcie

Rozwój i utrzymanie krytycznych serwisów wykorzystywanych w procesach taryfikacji produktów ubezpieczeniowych. Silna współpraca z zespołami biznesowymi. Realizacja projektów wewnętrznych jak i współpraca w ramach projektów ogólnofirmowych. Cały system składa się z ~ 20 usług zbudowanych w technologii JAVA i Spring przystosowanych do działania w środowisku kontenerowym a prace realizowane są w 2 zespołach SCRUM.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektach w obszarze rozwoju i utrzymania systemów i aplikacji sprzedażowych

  • Prowadzenie prac analitycznych z klientem wewnętrznym

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w trakcie realizacji projektu

  • Tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych

  • Weryfikacja potrzeb biznesowych pod kątem możliwości implementacji w systemie

  • Analizowanie wymagań pod kątem wykonywalności i oszacowywania pracochłonności oraz rekomendowanie rozwiązań

  • Wypracowywanie nowych rozwiązań we współpracy z klientem biznesowym

  • Współpraca z programistami

  • Zapewnienie jakości wytwarzanych produktów poprzez opracowanie założeń do testów i odbioru oprogramowania oraz wsparcie testów akceptacyjnych

  • Wsparcie przy organizacji i prowadzeniu testów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – Informatyka i kierunki pokrewne (np. techniczne, matematyczne),

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego,

  • Praktyczne doświadczenie w identyfikacji i zarządzaniu wymaganiami użytkowników i tworzeniu specyfikacji systemowych,

  • Znajomość zasad zarządzania projektami,

  • Znajomość relacyjnych baz danych: Oracle, Postgress, MSSQL,

  • Znajomość notacji UML i BPMN

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect

  • Wysoko rozwinięte umiejętności zbierania informacji, analizy i ich wykorzystywania

  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej

  • Systemowe podejście do rozwiązywania powierzonych zadań

  • Umiejętności budowy i optymalizacji procesu

  • Znajomość architektury SOA,

  • Doświadczenie zawodowe w sektorze finansowo – ubezpieczeniowym,

  • Doświadczenie lub wiedza dotycząca rozwiązań wykorzystujących ESB,

  • Doświadczenie w pracy w zwinnych zespołach (SCRUM)

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • lider techniczny
  • architekt
  • devOps
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • DevOps

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • automatyzacja testów

  • środowiska testowe

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy regresyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy