Oferta pracy

Analityk biznesowy IT (rynek ubezpieczeniowy)

Sygnity S.A.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Postępu 17B

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie i modelowanie procesów biznesowych klienta

  • Dokumentowanie wymagań oraz potrzeb klienta

  • Przygotowywanie propozycji rozwiązań z zakresu architektury biznesowej na podstawie dokonanej analizy

  • Opracowywanie modelu architektury biznesowej na bazie istniejących modeli oraz poprzez tworzenie nowych

  • Szacowanie pracochłonności analizy i definiowanie celów, zakresów, produktów i zadań analizy biznesowej

Nasze wymagania

  • Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne)

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego

  • Wiedza w zakresie działania systemów informatycznych w branży ubezpieczeniowej

  • Rozumienie zasad funkcjonowania rynku ubezpieczeń i specyfiki produktów ubezpieczeniowych oraz procesów wewnętrznych zachodzących wewnątrz zakładów ubezpieczeniowych

  • Łatwość precyzyjnego formułowania opisu wypracowanych rozwiązań i umiejętność przekonywania do zaproponowanych rozwiązań

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

  • Mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie pracy w projektach wprowadzonych w metodyce Scrum

To oferujemy

  • To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife

  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy