Oferta pracy

Analityk Biznesowy IT

LOTTOMERKURY sp. z o.o.O firmie

LOTTOMERKURY sp. z o.o.

Kijowska 1

Warszawa

Lottomerkury Sp. z o.o. jest spółką skarbu Państwa należącą do Grupy Kapitałowej Totalizatora Sportowego. Działamy na rynku od 19 lat. Jesteśmy bardzo stabilnym i odpowiedzialnym pracodawcą, a w codziennej pracy łączymy przedsiębiorczość, ambicję i pasję do działania. Pracujemy w atmosferze wzajemnego szacunku i zrozumienia, kierując się uczciwością we wszystkim co robimy.
Dołącz do nas i przekonaj się, że razem możemy osiągnąć bardzo dużo.

Codzienne zadania:

  • opracowywanie rozwiązań dla potrzeb biznesowych,
  • tworzenie szczegółowej specyfikacji funkcjonalnej i technicznej
  • wspieranie interesariuszy w rozpoznaniu i doprecyzowaniu potrzeb
  • przełożenie biznesowych potrzeb interesariuszy na język zrozumiały dla zespołu programistycznego i projektowego
  • tworzenie dokumentacji oraz wizualizacji procesów pomagających zebrać i usystematyzować biznesową wiedzę projektową
  • współpraca z kierownikami projektów i właścicielami produktów, partnerami technologicznymi, programistami i architektem IT
  • planowanie scenariuszy testowych, przygotowywanie danych testowych, koordynowanie testów

Wymagania obowiązkowe:

  • minimum 3 lata doświadczenia jako Analityk Biznesowy IT
  • umiejętność przekładania wymagań biznesowych na wymagania techniczne
  • umiejętność tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe
  • doświadczenie w tworzeniu scenariuszy testowych i zarządzaniu testami
  • doświadczenie w migrowaniu danych
  • umiejętność stosowania notacji UML
  • znajomość zagadnień związanych z integracją międzysystemową
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne z doświadczeniem na styku biznes/IT
  • podstawowa znajomość metodyki SCRUM, Prince2, lub Agile
  • doświadczenie w narzędziach: Jira, Confluence lub Redmine
  • język angielski

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT
  • podstawowa znajomość zagadnień UX
  • podstawowa znajomość zagadnień z zakresu e-commerce
  • umiejętność pracy w zespole

Metodologia:

  • Zarządzanie zwinne
  • Śledzenie postępów: Jira itp.
  • Repozytorium wiedzy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Świetne połączenie komunikacyjne biura
  • Kursy i szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Cykliczne eventy firmowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy