Oferta pracy

Analityk Biznesowy IT

RTV EURO AGDO firmie

Rekrutacja zdalna

RTV EURO AGD

Muszkieterów 15

Warszawa

Jesteśmy polską firmą od 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Twoje zadania:

  • identyfikowanie krótko i długoterminowych potrzeb biznesowych,
  • prowadzenie analizy biznesowej dla złożonych lub innowacyjnych projektów,
  • opracowanie koncepcji rozwiązania dla zagadnień/potrzeb biznesowych,
  • opracowanie możliwych scenariuszy działania, wskazanie konsekwencji ich realizacji,
  • analiza danych i opracowanie rekomendacji dotyczącej koncepcji rozwiązania i uzasadnienia biznesowego,
  • prowadzenie warsztatów analitycznych i moderowanie dyskusji z biznesem dotyczących rozwiązania zadanych zagadnień/potrzeb.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na stanowisku analityka biznesowego w IT;
  • znajomość narzędzi CASE i notacji BPMN oraz UML,
  • umiejętność definiowania wymagań w postaci analitycznej,
  • umiejętność modelowania procesów biznesowych w ujęciu As is – To be,
  • wiedza w zakresie tworzenia przypadków użycia i scenariuszy testowych,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • samodzielność odpowiedzialność,
  • łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu dobrych relacji z interesariuszami biznesowymi,
  • proaktywne podejście,
  • umiejętność zarządzania zadaniami oraz bardzo dobra organizacji czasu pracy.

Oferujemy:

  • pracę w znanej, stale rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej, w zespole odpowiedzialnym za planowanie rozwoju cyfrowego,
  • ciekawe wyzwania w pracy z różnorodnymi technologiami, w innowacyjnych projektach, w złożonej i wciąż rosnącej organizacji,
  • realny wpływ na kształtowanie rozwiązań biznesowych,
  • udział w budowie nowoczesnych aplikacji biznesowych,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy