Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowy IT

Wirtualna Polska Media S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Wirtualna Polska Media S.A.

Żwirki i Wigury 16

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • Tableau

  • PowerBI

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Bliska współpraca z zespołem Business Intelligence oraz biznesowymi właścicielami i kierownikami projektów
  • Wsparcie biznesu w definiowaniu wymagań biznesowych w zakresie narzędzi analitycznych, raportów, dashboardów
  • Opracowanie założeń do testów i testowanie narzędzi pod kątem wymagań biznesowych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w analizie systemowej i biznesowej w obszarze IT Wykształcenie wyższe techniczne/informatyczne/ekonomiczne
  • Wiedzę techniczną, która pozwala na swobodną rozmowę z członkami zespołu projektowego w różnych rolach (np. architekt, product owner, project manager, programista)
  • Znajomość metodyk zwinnych zarządzania projektami
  • Znajomość podstawy UX i UI
  • Umiejętność tworzenia dokumentów opisujących wymagania biznesowe i systemowe
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, komunikatywność, elastyczność w działaniu oraz zaangażowanie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu przy kilku równoległych projektach
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień technologii reklamowych
  • Znajomość SQL
  • Doświadczenie w analizie danych
  • Doświadczenie w pracy z Tableau/Power BI

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe
  • budżet rozwojowy
  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • konferencje zagraniczne
  • mentoring
  • przestrzeń do eksperymentowania
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • komputer do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Analityk Biznesowy IT, Żwirki i Wigury 16, Warszawa