Analityk Biznesowy (IT)

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance GroupO firmie

  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group

Aleje Jerozolimskie 162

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

Mile widziane

  • Enterprise Architect

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analiz biznesowych

  • Wsparcie biznesu w analizie i projektowaniu procesów

  • Weryfikacja i rozwój dokumentacji systemu

  • Komunikacja oraz współpraca z użytkownikami biznesowymi, analitykami, developerami, testerami oraz pozostałą częścią zespołu w celu zapewnienia najwyżej jakości systemu

  • Wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowych

  • Znajomość notacji UML lub BPMN

  • Doświadczenie we współpracy z programistami i testerami

  • Umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej

  • Doświadczenie w pracy w Enterprise Architect będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30, a 9:00)

  • Pracę w modelu hybrydowym (home-office/praca z biura)

  • Dofinansowania do kursów specjalistycznych

  • Uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach

  • Klub biegowy, drużynę piłkarską

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

Vienna Insurance Group (VIG) jest wiodącym specjalistycznym koncernem ubezpieczeniowym w Austrii i w Europie Środkowo-Wschodniej. Należy do niego około 50 spółek w 25 krajach.

Przewiń do profilu firmy