Analityk Biznesowy IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-12-08
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2018-01-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Możemy Ci zaoferować:

pracę w ambitnym zespole projektowym, w znanej, stale rozwijającej się firmie,
budowę i utrzymanie nowoczesnych aplikacji biznesowych,

szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

możliwość pracy zdalnej.
dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

ANALITYK BIZNESOWY IT
Miejsce pracy: Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenia i obsługę aplikacji wykorzystywanych w Euro.

Twoje zadania:

  • kontakt z klientami wewnętrznymi, przeprowadzanie analiz biznesowych i systemowych dotyczących projektowanych rozwiązań informatycznych,
  • tworzenie specyfikacji wymagań oraz definiowanie biznesowego zakresu projektu,
  • analiza i modelowanie procesów biznesowych,
  • udział w rozwoju oprogramowania w obszarze sprzedaży, handlu, magazynowania i logistyki,
  • współrealizacja projektów budowy i rozbudowy funkcjonalności,
  • wsparcie testów akceptacyjnych rozwiązania,
  • przygotowywanie dokumentacji opisującej rozwiązania IT,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • opracowywanie i wycena rozwiązań informatycznych wraz z analizą ich kosztów dla idei zgłaszanych przez biznes.

Oczekiwania:

  • min. 2-letnie doświadczenie w analizie wymagań biznesowych,
  • min. 2-letnie doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych,
  • umiejętność modelowania procesów za pomocą notacji BPMN,
  • znajomość narzędzi CASE,
  • doświadczenie w zbieraniu i analizie wymagań użytkowników,
  • praktyczna wiedza z zakresu tworzenia aplikacji i dokumentowania wymagań,
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach analitycznych,
  • umiejętność pracy zespołowej, zdolność analitycznego myślenia i wysokie umiejętności interpersonalne,
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • samodzielność w wykonywaniu zadań,
  • dobra organizacja pracy.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość procesów sprzedażowych, magazynowych i logistycznych w firmach handlowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się