Ta oferta pracy jest nieaktualna od 191 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Możemy Ci zaoferować:

    pracę w ambitnym zespole projektowym, w znanej, stale rozwijającej się firmie,
    budowę i utrzymanie nowoczesnych aplikacji biznesowych,

    szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

    możliwość pracy zdalnej.
    dofinansowanie do pakietu benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),

    ANALITYK BIZNESOWY IT
    Miejsce pracy: Warszawa

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenia i obsługę aplikacji wykorzystywanych w Euro.

    Twoje zadania:

    • kontakt z klientami wewnętrznymi, przeprowadzanie analiz biznesowych i systemowych dotyczących projektowanych rozwiązań informatycznych,
    • tworzenie specyfikacji wymagań oraz definiowanie biznesowego zakresu projektu,
    • analiza i modelowanie procesów biznesowych,
    • udział w rozwoju oprogramowania w obszarze sprzedaży, handlu, magazynowania i logistyki,
    • współrealizacja projektów budowy i rozbudowy funkcjonalności,
    • wsparcie testów akceptacyjnych rozwiązania,
    • przygotowywanie dokumentacji opisującej rozwiązania IT,
    • współpraca z podwykonawcami,
    • opracowywanie i wycena rozwiązań informatycznych wraz z analizą ich kosztów dla idei zgłaszanych przez biznes.

    Oczekiwania:

    • min. 2-letnie doświadczenie w analizie wymagań biznesowych,
    • min. 2-letnie doświadczenie w modelowaniu procesów biznesowych,
    • umiejętność modelowania procesów za pomocą notacji BPMN,
    • znajomość narzędzi CASE,
    • doświadczenie w zbieraniu i analizie wymagań użytkowników,
    • praktyczna wiedza z zakresu tworzenia aplikacji i dokumentowania wymagań,
    • doświadczenie w pracy na stanowiskach analitycznych,
    • umiejętność pracy zespołowej, zdolność analitycznego myślenia i wysokie umiejętności interpersonalne,
    • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,
    • samodzielność w wykonywaniu zadań,
    • dobra organizacja pracy.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • znajomość procesów sprzedażowych, magazynowych i logistycznych w firmach handlowych.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EURO-net sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest Euro-net Sp. z o.o. (właściciel marki RTV EURO AGD) z siedzibą przy ul. Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa (Spółka). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych osobowych, oznaczonych jako wymagane, jest dobrowolne, jednak niezbędne dla udziału w procesie rekrutacji.