Analityk Biznesowy IT

Etteplan Poland Sp. z o.o.

  • Legnicka 48g, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Legnicka 48g

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

  • BPMN

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie potrzeb biznesowych klienta oraz kreowanie właściwych rozwiązań technicznych do ich potrzeb,

  • Inżynieria i dokumentowanie wymagań,

  • Przygotowywanie koncepcji technicznych, wraz z wycenami,

  • Merytoryczna weryfikacja zapytań ofertowych i dokumentacja techniczna,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami,

  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego w obszarze technicznym dla zespołu sprzedaży,

  • Opracowanie koncepcji rozwiązania dla potrzeb biznesowych oraz możliwych scenariuszy działania,

  • Prowadzenie warsztatów analitycznych dla biznesu dotyczących rozwiązania żądanych zagadnień/potrzeb, przygotowywanie materiałów i prowadzeniem prezentacji u klienta,

  • Szerzenie wiedzy domenowej w zespole projektowym,

  • Współpraca z zespołami programistów, testerów, projektantów użyteczności w celu zapewnienia wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań,

  • Współpraca z kierownikiem projektu w zakresie planowania zakresu i harmonogramu projektów,

  • Ogólny nadzorór nad procesem wytwarzania oprogramowania mającym zapewnić dostarczenie wartości/ jakości dla odbiorcy końcowego (klienta).

Nasze wymagania

  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • Identyfikujesz problemy i proponujesz użyteczne rozwiązania,

  • Posiadasz zdolność szybkiej adaptacji i pozyskiwania wiedzy o nowych, nieznanych wcześniej obszarach,

  • “Zwinnie” podchodzisz do prowadzonych prac,

  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym (C1),

  • Posiadasz doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne - zarówno w budowaniu relacji i zaufania z klientami jak i w zespole,

  • Potrafisz współtworzyć techniczną część oferty,

  • Rozumiesz znaczenie IT w biznesie i posiadasz umiejętność komunikowania biznesowi istotności decyzji technologicznych.

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze analizy biznesowej i inżynierii wymagań

  • Znajomość BPMN

  • Wiedza o zasadach UX

  • Znajomość SQL

To oferujemy

  • współpracujesz z doświadczonymi specjalistami - znaczną część naszego zespołu stanowią seniorzy, więc mamy się od kogo uczyć i wymieniać wiedzą

  • ze względu na szeroki wachlarz usług, które świadczymy będziesz mięć styczność z całym cyklem tworzenia produktów cyfrowych

  • dostanieszlaptop + dodatkowy monitor i pozostały potrzebny sprzęt oraz szereg benefitów , min. prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie, lekcje języków obcych, bonus rekrutacyjny w wysokości 8000 zł i wiele innych….

  • możesz pracować 100% zdalnie lub z dowolnego biura Etteplan (a mamy ich prawie 80 na całym świecie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

Proces rekrutacji to tylko 5 krótkich i przyjemnych kroków :

  • Prześlij nam swoje CV w języku angielskim, podaj swoje oczekiwania finansowe, preferowaną formę współpracy oraz dostępność

  • Zrób zadanie domowe (zajmie Ci około 180 min)

  • Spotkaj się z nami online (około 90 min)

  • Poczekaj na feedback

  • Witaj na pokładzie!

Kilka słów o Etteplan

Jesteśmy międzynarodowym centrum R&D rodem z Finlandii. Naszą największą przewagą konkurencyjną jest wszechstronność - tworzymy oprogramowanie i rozwiązania z zakresu IOT, rozwiązania inżynieryjne, dokumentację techniczną a także projekty z zakresu elektroniki, mechaniki.

W oparciu o naszą wiedzę z różnych sektorów przemysłu, dostarczamy innowacyjne rozwiązania we wszystkich obszarach naszych usług. Nasi eksperci zapewniają unikalną ekspertyzę techniczną oraz ciągłe wsparcie, uwzględniające cały cykl projektowania i utrzymania produktu.

Mamy oddziały w Polsce, Finlandii, Szwecji, Holandii, Danii, Niemczech, Chinach i USA a na pokładzie prawie 4000 osób w zespole na całym świecie.

Zobacz nad jakimi rozwiązaniami już pracowaliśmy i przekonaj się, że Etteplan to miejsce dla Ciebie

Przewiń do profilu firmy