Ta oferta pracy jest nieaktualna od 265 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy IT

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12 - 15 tys. zł brutto
  • 01.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
    Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.

    Masz przynajmniej 2-letnie doświadczenie w analizie biznesowej w branży IT?

    Szukasz nowego, rozwojowego projektu, w którym nie tylko wykorzystasz swoje umiejętności, ale nauczysz się też czegoś nowego?

    Dysponujemy takimi ofertami. Aplikuj i dowiedz się więcej!

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: RR/Analyst/Wroc
    Wynagrodzenie:12 - 15 tys. zł

    OPIS STANOWISKA:
    • praca przy projektach dla branży motoryzacyjnej, finansowej lub medycznej
    • współpraca z wewnętrznym klientem oraz dedykowanym zespołem IT
    • udział w tworzeniu nowych aplikacji i rozwiązań

    WYMAGANIA:
    • przynajmniej 2-letnie doswiadczenie na stanowisku Analityka Biznesowego/Systemowego IT
    • znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL
    • dobra znajomość języka angielskiego (międzynarodowa współpraca)
    • mile widziane doswiadczeniu w pracy z Hybris, Sitecore, Eloqua lub Omniture

    OFERUJEMY:
    • współpracę w oparciu o umowę o pracę
    • widełki finansowe do 15 000 PLN brutto przy umowie o pracę (zależne od projektu i stanowiska)
    • szeroki pakiet benefitów

    Daj sobie przedstawić możliwości! Aplikuj, abyśmy mogli porozmawiać o szczegółach.

    Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

    Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
    bottom