Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk biznesowy IT (z językiem niemieckim)

Database Consulting Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

aleja Jana Pawła II 11

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Regularny udział w spotkaniach z Klientem prowadzonych w języku niemieckim,

  • Zbieranie i dokumentowanie nowych wymagań biznesowych,

  • Tworzenie dokumentacji projektowej w języku angielskim,

  • Analiza stanu obecnego działania procesów i aplikacji,

  • Weryfikacja zgodności wymagań z istniejącą logiką aplikacji,

  • Współpraca z zespołem programistów,

  • Merytoryczne wsparcie zespołu QA w procesie testowania oprogramowania,

  • Prezentacja nowych funkcjonalności Klientowi.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie co najmniej poziom B2,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie poziom B2,

  • Doświadczenie jako analityk biznesowy w branży IT min. 3 lata,

  • Silne umiejętności analityczne i miękkie,

  • Umiejętność współpracy z klientem biznesowym,

  • Doświadczenie w zbieraniu, dokumentowaniu wymagań biznesowych oraz przekładaniu na wymagania techniczne,

  • Umiejętność specyfikowania przypadków użycia,

  • Znajomość procesu wytwarzania oprogramowania,

  • Znajomość procesu testowania oprogramowania,

  • Doświadczenie w wykorzystaniu metodologii zwinnych i narzędzi takich jak Jira, Confluence,

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe IT,

  • Znajomość podstaw języka SQL.

To oferujemy

  • Forma współpracy 100% zdalna z terenu UE.

  • Krótkie, okazjonalne wyjazdy do Niemiec po pandemii (1-2 dni w przedziale 1-2 miesiące).

  • Klient z branży Retail.

  • Współpraca na zasadach B2B.

  • Szkolenia i warsztaty wewnętrzne podnoszące kompetencje pracowników, certyfikację, możliwość rozwoju.

  • Współpracę przy wiodących projektach informatycznych z wykorzystaniem najnowszych technologii.

O nas

Database Consulting jest dostawcą najwyższej jakości oprogramowania, wiedzy i usług związanych z bazami danych i zaawansowanymi technologiami informatycznymi. Dla naszych klientów świadczymy wysoko wyspecjalizowane usługi połączone z doradztwem doświadczonych ekspertów w dziedzinie technologii Oracle, APEX i hurtowniach danych. Trzech naszych programistów posiada tytuł Oracle ACE. Jesteśmy również członkiem DOAG Deutsche ORACLE-Anwendergruppe e.V.