Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowy

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PowerBI

  • SQL

Mile widziane

  • Python

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie modeli analitycznych pozwalających analizować rentowność -w obszarze prowadzonych działań i rekomendacji odnośnie zmian;
  • Udział w procesie doboru produktów do akcji handlowych pod kątem kryteriów analitycznych;
  • Tworzenie raportów biznesowych w oparciu o potrzeby partnerów biznesowych(projektowanie, tworzenie komunikatów, prowadzenie szkoleń);
  • Konstruowanie wniosków i rekomendacji na podstawie przeprowadzonych analiz;
  • Udział w projektach rozwojowych na poziomie organizacji.

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, ekonomia, ekonometria, metody ilościowe);
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Obsługujesz program Excel, Power BI,SQL w stopniu bardzo dobrym;
  • Charakteryzują Cię wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Jesteś osobą proaktywną - szukasz rozwiązań złożonych problemów;
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim -min.B2.

  • Znajomość Python.

To oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Praca w modelu hybrydowym lub zdalnym;
  • Benefity: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, Fundusz Świadczeń Socjalnych, Fundusz Mieszkaniowy, możliwość nauki języka poprzez Platformę eTuror dla Ciebie i Twoich bliskich;
  • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa oraz premie kwartalne uzależnione od wyników sieci;
  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez Fundację Leroy Merlin Polska;
  • Profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy oraz dostęp do szkoleń stacjonarnych i on-line;
  • Priorytetowe podejście do bezpieczeństwa pracowników oraz klientów;
  • Zniżkę pracowniczą na zakupy w sklepach LMP.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • program rekomendacji pracowników
  • pożyczka na pierwsze mieszkanie
  • dofinansowanie do termomodernizacji
  • platforma do nauki języków
  • dostęp do kursów i szkoleń
  • programy rozwojowe

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych należąca do ADEO, składającej się z 32 przedsiębiorstw, działających w 14 krajach. Oferujemy materiały budowlane, artykuły do majsterkowania, wystroju wnętrz i ogrodnictwa. Nasza firma to przyjazne miejsce pracy: rozwijamy ludzi, dajemy im samodzielność i możliwość podejmowania decyzji, doceniamy zaangażowanie, dzielimy się wspólnie wypracowanymi zyskami. Od 2016 roku razem kibicujemy Reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Analityk Biznesowy, Katowice