Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1390 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk biznesowy korporacyjny

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OGŁOSZENIE
    11 LUTY 2015

    Bank  Ochrony Środowiska S.A.
    poszukuje kandydata na stanowisko:

    Analityka biznesowego korporacyjnego
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • analiza dokumentacji i dokonywanie oceny ryzyka kredytowego klientów i transakcji korporacyjnych i finansów publicznych
    • przygotowanie projektu opinii/decyzji kredytowej
    • przygotowanie projektu umowy kredytowej i umów zabezpieczeń
    • monitoring sytuacji ekonomiczno-finansowej kredytobiorców

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, bankowość)
    • min. rok doświadczenia w banku na podobnym stanowisku
    • dobra znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw
    • praktyczna wiedza z zakresu przygotowywania aplikacji kredytowych, rekomendowania struktury transakcji, oceny prawnych zabezpieczeń produktów kredytowych oraz przygotowywania umów kredytowych oraz umów zabezpieczeń
    • znajomość zasad monitorowania i dokonywania okresowych przeglądów klientów
    • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
    • dokładność i dobra organizacja pracy
    • znajomość jęz. angielskiego mile widziana

    Oferujemy:

    • Dobre warunki pracy i płacy, możliwość doskonalenia zawodowego.

    Bank zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    Zainteresowanych prosimy o składanie ofert w terminie 14 dni od daty publikacji ogłoszenia. Oferty należy przesyłać na wskazany poniżej adres wraz ze stosownym oświadczeniem w zakresie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Proponujemy następujący wzór klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji w BOŚ S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Żelazna 32, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych / Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm./ Dane podaję dobrowolnie i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich zmiany oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie”.