Bank Ochrony Środowiska S.A.

Analityk biznesowy korporacyjny

Bank Ochrony Środowiska S.A.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 21 dni
    do: 06 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji i dokonywanie oceny ryzyka kredytowego klientów i transakcji korporacyjnych

  • przygotowanie projektu opinii/decyzji kredytowych

  • przygotowanie projektu umów kredytowych i umów zabezpieczeń

  • monitoring sytuacji ekonomiczno-finansowej kredytobiorców

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, bankowość)

  • min. rok doświadczenia w banku na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość zasad analizy ekonomicznej i finansowej przedsiębiorstw

  • praktyczna wiedza z zakresu przygotowywania aplikacji kredytowych, rekomendowania struktury transakcji, oceny prawnych zabezpieczeń produktów kredytowych oraz przygotowywania umów kredytowych oraz umów zabezpieczeń

  • znajomość zasad monitorowania i dokonywania okresowych przeglądów klientów

  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole

  • dokładność i dobra organizacja pracy

  • znajomość jęz. angielskiego mile widziana

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość doskonalenia zawodowego

  • praca w dynamicznym zespole

  • możliwość wyboru świadczeń pozapłacowych w ramach systemu MyBenefit

  • prywatna opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne