Oferta pracy

Analityk biznesowy

VSoft S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

VSoft S.A.

Puszkarska 7J

Kraków

VSoft to ludzie

Jesteśmy producentem profesjonalnych i kompleksowych rozwiązań informatycznych dla branży finansowej. Od wielu lat tworzymy zaawansowane oprogramowanie dostosowane do potrzeb biznesu, nieprzerwanie stawiając na połączenie wiedzy i doświadczenia oraz najnowszych technologii. Nasz zespół tworzą profesjonaliści wierzący, że wspólnie jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu i dobrze się przy tym bawić. Ze względu na ciągły rozwój, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Analityka biznesowego. Dowiedz się o nas więcej na stronie www.vsoft.pl.

Miejsce pracy: Kraków

Jeżeli nie są Ci obce zagadnienia związane z analizą biznesową, jesteś dokładny a ponadto potrafisz wykreować i opisać potrzeby klienta - jesteś właściwą osobą, której poszukujemy!

Jakie obowiązki chcemy Ci powierzyć?

  • wspomaganie klientów w identyfikacji i definiowaniu potrzeb biznesowych,
  • analiza i przekładanie wymagań biznesowych na koncepcję rozwiązania,
  • tworzenie dokumentacji analitycznej oraz makiet proponowanych rozwiązań,
  • tworzenie nowych produktów biznesowych, wsparcie w ich kreowaniu i sprzedaży,
  • projektowanie i definiowanie architektury oraz udział we wdrażaniu rozwiązań,
  • przygotowywanie ofert oraz nadzór nad stroną merytoryczną realizacji rozwiązań,
  • prowadzenie rozmów z klientami i utrzymywanie z nimi relacji biznesowych,
  • kreowanie i wspieranie sprzedaży.

Czego od Ciebie wymagamy?

  • minimum 2-letniego doświadczenia w obszarze analizy biznesowej i/lub systemowej,
  • znajomości zasad przygotowania i budowania wymagań biznesowych oraz analizy funkcjonalnej,
  • umiejętności modelowania procesów biznesowych,
  • zdolności zrozumienia potrzeb klienta i przygotowania rozwiązań, optymalizujących procesy biznesowe.

Co chcemy zaoferować Ci w zamian?

  • możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji ciekawych projektów oraz różnorodnych szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • pracę przy różnorodnych systemach dla największych polskich instytucji finansowych,
  • realny wpływ na przebieg realizacji i rozwiązania użyte w projektach,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz oparty o cele dodatkowy system motywacyjny,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie),
  • darmowy parking i świetną lokalizację,
  • elastyczne godziny pracy,
  • fantastyczną atmosferę.

Prześlij nam swoje CV, klikając w przycisk Aplikuj teraz lub zarejestruj się, używając formularza aplikacyjnego dostępnego na stronie http://www.vsoft.pl/kariera/

[rekrutacja prowadzona online]

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji zarówno obecnego procesu rekrutacji jak i naborów organizowanych w przyszłości (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)".

Co będzie dodatkowym atutem?

  • wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub pokrewne,
  • znajomość procesów bankowych, w szczególności procesów kredytowych,
    pożyczkowych oraz zasad oceny ryzyka kredytowego,
  • doświadczenie w integracji systemów informatycznych,
  • znajomość narzędzi CASE (np. Enterprise Architect),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową,
  • komunikatywność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy