Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk biznesowy

ARC Consulting Group sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Królewska 57, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ARC Consulting Group sp. z o.o. sp.k.

Królewska 57

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ERP

Twój zakres obowiązków

  • obowiązki Analityka Systemowego

Nasze wymagania

  • Nasz idealny kandydat:

  • zna procesy finansowo-księgowe odbywające się w międzynarodowych korporacjach,

  • posiada doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP w którymś z następujących obszarów: księga główna, zobowiązania, należności, transakcje między spółkowe, środki trwałe, delegacje i wydatki pracownicze, płatności i wyciągi bankowe,

  • uczestniczył w projektach z zakresu optymalizacji procesów biznesowych lub wdrażania usprawnień funkcjonalności systemu informatycznego,

  • zna dobrze MS Excel,

  • posiada umiejętność konstruktywnego i analitycznego myślenia,

  • jest dokładny, rzetelny i odpowiedzialny za powierzone zadania,

  • może pochwalić się dyplomem wyższej uczelni,

  • swobodnie komunikuje się w języku angielskim,

  • jest komunikatywny, otwarty i umie pracować w zespole.

Mile widziane

  • znajomość zagadnień relacyjnych baz danych,

  • umiejętność pisania makr pod MS Excel,

  • znajomość metodyk projektowych,

  • umiejętność zarządzania zmianą lub mniejszymi projektami,

  • doświadczenie w koordynacji zespołu,

  • doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

To oferujemy

  • DOŚWIADCZENIE - możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami i udziału w międzynarodowych projektach pod okiem doświadczonych project managerów;

  • WYGODĘ - elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej; elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa kontraktorska);

  • BEZPIECZEŃSTWO - pakiet prywatnej opieki medycznej obejmujący ubezpieczenie w podróżach na całym świecie;

  • AKTYWNOŚĆ - karta multisport;

  • RADOŚĆ - spotkania integracyjne i coroczne wyjazdy firmowe, wspólne rozwijanie sportowych pasji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • karta Multisport

ARC Consulting to firma konsultingowa specjalizująca się w usługach z zakresu doradztwa biznesowego, informatycznego oraz zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o projektach, które prowadzimy, zapraszamy na http://www.arc-consulting.pl/.