Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk biznesowy

FG ENERGY sp. z o.oO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 20 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie oraz rozwój narzędzi analitycznych, w tym rozwój i budowa narzędzi opartych o MS Access

  • Monitorowanie wyników/procesów oraz przygotowywanie na ich podstawie wniosków i rekomendacji

  • Regularna współpraca z innymi Działami Firmy w zakresie wsparcia procesowego

  • Współpraca w definiowaniu usprawnień i optymalizacji procesowych w różnych obszarach firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel oraz Access ( warunek konieczny )

  • Wyższego wykształcenia ( preferowany kierunek: metody ilościowe, matematyka, ekonomia i pokrewne), lub w trakcie studiów

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży OZE

  • Doświadczenia w sporządzaniu profesjonalnych analiz biznesowych

  • Umiejętności pracy z wykorzystaniem narzędzi analitycznych

  • Rozwiniętych umiejętności analitycznych i wyciągania wniosków na podstawie wszystkich dostępnych źródeł

  • Umiejętności nawiązywania relacji oraz samodzielności w realizacji zadań

  • Otwartości na zmian oraz umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilną pracę w Firmie z międzynarodowym kapitałem

  • Niezbędne szkolenia wdrożeniowe i pomoc specjalistów

  • Pracę w zgranym zespole, chętnie dzielącym się swoją wiedzą

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów oraz przestrzeń na samodzielne działanie

  • Nowoczesne biuro i komfortowe miejsce pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

FG ENERGY sp. z o.o

FG Energy to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center (ponad 700 osób). Wykonujemy ponad 500 instalacji miesięcznie z terminem realizacji 14 dni. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy.

Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

Przewiń do profilu firmy