Oferta pracy

Analityk Biznesowy

ONWELO S.A.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

ONWELO S.A.

Mogilska 43

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zbierać i dokumentować wymagania biznesowe

  • Modelować procesy za pomocą nowoczesnych narzędzi informatycznych

  • Opracowywać koncepcję rozwiązań

  • Uczestniczyć w testach i wdrożeniach systemów IT

  • Współpracować z Klientem oraz z zespołem projektowym

  • Przygotowywać dokumentację projektową

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego/Systemowego w projektach IT – mile widziana znajomość obszaru bankowości i ubezpieczeń

  • Masz praktyczne doświadczenie w zbieraniu oraz dokumentowaniu wymagań biznesowych i funkcjonalnych

  • Znasz narzędzia w obszarze analizy danych i modelowania procesów

  • Interesujesz się nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi

  • Wyróżnia Cię umiejętność analitycznego myślenia

  • Posługujesz się swobodnie językiem angielskim

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

1. Rozmowa HR-owa

2

2. Rozmowa techniczna

3

3. Rozmowa z Klientem Onwelo

ONWELO S.A.

Onwelo to nowoczesna polska spółka technologiczna, która specjalizuje się w budowaniu innowacyjnych rozwiązań IT dla organizacji z szeregu sektorów na całym świecie. Główne obszary działalności Onwelo to: tworzenie oprogramowania, jego rozwój oraz utrzymanie, a także mocne wsparcie kompetencyjne. W krótkim czasie firma wdrożyła ponad 300 projektów w Europie i w USA, powiększyła zespół do ponad 400 osób, a także posiada biura w sześciu miastach Polski oraz oddziały w Stanach Zjednoczonych, Niemczech i w Szwajcarii.

Przewiń do profilu firmy