Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowy

SlovnaftO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola przepływów finansowych i ryzyka kredytowego
  • Analiza należności oraz zobowiązań
  • Współpraca z instytucjami finansowymi
  • Kontrola wyników biznesowych
  • Udział w procesie planowania, kontrola realizacji budżetów
  • Przygotowanie bieżących raportów i analiz

Nasze wymagania

  • Wykształcenie ekonomiczne
  • Doświadczenie w obszarze finansów
  • Znajomość MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Rozwinięte umiejętności organizacyjne oraz komunikacyjne

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy ze zintegrowanym systemem klasy ERP (SAP, IFS)

To oferujemy

  • Przygotowanie do pracy na stanowisku oraz wsparcie merytoryczne
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen wymiar etatu
  • Przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole
  • Rozbudowany pakiet dodatków pozapłacowych m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie posiłków, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, dofinansowanie wypoczynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Slovnaft Polska S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą paliwową, spółką córką słowackiej Rafinerii Slovnaft a.s., wchodzącą w skład międzynarodowej Grupy MOL. Głównym przedmiotem działalności Spółki jest hurtowy obrót paliwami płynnymi, co obejmuje zakup, magazynowanie oraz sprzedaż hurtową. Rafineria SLOVNAFT w Bratysławie należy do najnowocześniejszych w Europie. Oprócz hurtowej sprzedaży paliw Slovnaft Polska S.A. jest dystrybutorem granulatów polietylenowych i polipropylenowych oraz olejów i smarów produkowanych w grupie MOL.

Analityk Biznesowy, Kraków