Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Biznesowy

Diagnostyka S.A.

Profesora Michała Życzkowskiego 16

Czyżyny

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN 2.0

  • UML

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja, zbieranie oraz analiza wymagań biznesowych (funkcjonalnych i niefunkcjonalnych) i systemowych w obrębie procesów laboratoryjnych,

  • Przygotowywanie historyjek użytkownika,

  • Udział w eventach scrumowych,

  • Opracowywanie rekomendacji rozwiązań,

  • Ocena ryzyka i wpływu zmian na system,

  • Współpraca z zespołami deweloperów, testerów, product ownerami, analitykami biznesowymi oraz kierownikami projektów,

  • Współpraca z użytkownikami systemu (key userami),

  • Prowadzenie spotkań dla zespołu.

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w obszarze analizy biznesowej,

  • Znajomość techniki zbierania, analizy, estymacji, prezentacji wymagań,

  • Doświadczenie z narzędziami do analizy i modelowania (Enterprise Architect, Miro, MS Visio),

  • JIRA lub podobne narzędzia,

  • Wiedza w zakresie notacji BPMN 2.0 oraz UML,

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowej i projektowej,

  • Doświadczenie we współpracy z klientem,

  • Znajomość etapów cyklu trwania projektu,

  • Doświadczenie w pracy w Scrum/Agile,

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Udział w dużych projektach

  • Dostęp do nowych technologii

  • Szkolenia i programy rozwojowe – Pluralsight, konferencje, coroczny budżet szkoleniowy

  • Dostęp do platformy językowej

  • Prywatną opiekę medyczną i zniżki na badania laboratoryjne

  • Możliwość grupowego ubezpieczenia

  • Multisport

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej

  • Nieformalny dress code

  • Luźną atmosferę

  • Cykliczne imprezy i wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne