Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Biznesowy

Loycon systems Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 lat temu
  • Specjalista

LOYCON systems jest producentem specjalistycznego oprogramowania w tym m.in. CRM, zarządzanie lojalnością klientów, dedykowanych systemów wspierających procesy biznesowe, zakupowe i produkcyjne dla klientów w kraju i za granicą. Spółka specjalizuje się w oprogramowaniu dla sektora publicznego.

Istota stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za analizowanie i projektowanie aplikacji biznesowych. W ramach swojego stanowiska osoba ta będzie zbierać wymagania biznesowe bezpośrednio od klienta i współpracować z kierownikiem projektów, zespołem developerskim oraz zespołem testowym realizującym projekty informatyczne. Będzie tworzyć i utrzymywać dokumentację analityczną i techniczną projektu. Będzie też odpowiedzialna za kontrolę zgodności powstałego systemu w stosunku do wymagań biznesowych.

Zakres obowiązków:

  • Zbieranie i opisywanie wymagań funkcjonalnych klienta,
  • Analiza procesów biznesowych,
  • Modelowanie systemów spełniających wymagania klienta i zalecenia projektowe,
  • Wsparcie w zakresie opracowywania koncepcji projektów informatycznych,
  • Tworzenie mapy i modeli danych na podstawie zdiagnozowanych wymagań,
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji analitycznej i projektowej,
  • Aktywne uczestnictwo w procesie produkcyjnym,
  • Ścisła współpraca z zespołami produkcji, testów, wdrożenia i utrzymania aplikacji.

  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz wymagań klienta,
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych i ich modelowanie,
  • Doświadczenie w tworzeniu specyfikacji analityczno-funkcjonalnej,
  • Znajomość metodyki tworzenia systemów informatycznych i technologii internetowych,
  • Dobra znajomość notacji UML,
  • Wysoka samodyscyplina, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację oraz pracę z dokumentacją.

 Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w projektowaniu GUI
  • Dobra znajomość narzędzi: Axure, pgadmin, visio.
  • Doświadczenie w tworzeniu pełnej dokumentacji systemów

  • Możliwość rozwoju własnych umiejętności i zdobywania nowych doświadczeń,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w doświadczonym zespole projektowym oraz komfortowe warunki w ścisłym centrum Krakowa,
  • Możliwość współtworzenia nowatorskich rozwiązań IT,
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych oraz uczestnictwa w międzynarodowych projektach,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta sportowa Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne