Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 09.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DMT SOFTWARE HOUSE sp. z o.o.

    Firma dmt Software House Sp. z o.o.  to firma o całkowicie polskim kapitale, specjalizująca się w tworzeniu i wdrażaniu kompleksowych systemów informatycznych dedykowanych dla m.in. firm z sektora bankowego i finansowego. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • Kierowanie procesem projektowania, budowy i rozwoju aplikacji w oparciu o wymagania biznesy
    • Asystowanie w zarzadzaniu i realizacji projektów informatycznych
    • Analiza wymagań użytkownika i optymalizacja procesów biznesowych,
    • Współtworzenie analizy systemy a także współtworzenie lub wskazywanie kierunku tworzenia projektu systemu
    • Udział w weryfikacji i przygotowaniu dokumentacji na pozostałych etapach prac projektowych,
    • Udział w spotkaniach projektowych zarówno z Wykonawca jak i Klientem wewnętrznym,
    • Odpowiedzialność za współpracę z zespołem realizującym projekty oraz klientem
    • Opracowywanie dokumentacji analitycznej oraz projektowej
    • Kontakty z klientami wymagają gotowości odbywania podróży służbowych

    Wymagania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w zarzadzaniu projektami informatycznymi w tym znajomość metodologii (PM Book, Scrum)
    • Dobra znajomość zagadnień finansowych oraz umiejętność ich analizy - poparta doświadczeniem
    • Zdolności analityczne w tym umiejętność tworzenia założeń dla użytkowników biznesowych, projektantów oraz programistów
    • Wysoka systematyczność, komunikatywność i odpowiedzialność
    • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie

    Dodatkowe atuty:

    • Znajomość zagadnień faktoringowych (lub leasingowych)
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami bazodanowymi w tym znajomość języka SQL
    • Znajomość narzędzi/systemów raportujących
    • Znajomość systemów realizowanych w architekturach wielowarstwowych
    • Znajomość zagadnienia Continuous Integration
    • Doświadczenie w pracy z narzędziami: JIRA, Confluence

    Oferujemy:

    • kreatywną pracę dającą niepowtarzalne możliwości rozwoju
    • pracę z realnym wpływem na wszystkie etapy współpracy z klientem
    • pracę pozwalającą na wdrażanie własnych pomysłów i rozwiązań
    • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
    • współpracę z doświadczonymi specjalistami
    • udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
    • prace w doskonałej atmosferze w zgranym zespole
    • uczestnictwo w imprezach integracyjnych
    • więcej dni wolnych niż przewiduje ustawa :)
    • pracę zdalną.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonych przez dmt Software House Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

    Informujemy, że Administratorem danych jest dmt Software House Sp. z o.o  siedzibą w Krakowie przy ul. Wł. Żeleńskiego 103. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.