Ta oferta pracy jest nieaktualna od 135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Biznesowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 02.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    FarmaProm to ponad 130 pozytywnie zakręconych osób. Od 2006 roku rozwijamy własne aplikacje webowe i mobilne, z których korzysta większość polskich firm farmaceutycznych. Znajdziesz nas w Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Mysłowicach.

    Zapraszamy do galaktyki Grupy FarmaProm na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania, jakie czekają na Ciebie:

    • Analiza zgłaszanych przez Klientów potrzeb, zbieranie i identyfikacja wymagań
    • Projektowanie rozwiązań spójnych z istniejącymi systemami
    • Współpraca z programistami, testerami, sprzedażą i koordynatorami projektów
    • Tworzenie, dbanie o aktualność i spójność dokumentacji funkcjonalnej aplikacji www i aplikacji mobilnych

    Wymagania:

    • Minimum 2-letnie doświadczenie związane z analizą, projektowaniem lub wdrażaniem systemów IT (web, mobile)
    • Umiejętność zbierania, identyfikacji i analizy potrzeb Klienta
    • Umiejętności modelowania i dokumentowania wymagań i procesów biznesowych
    • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
    • Umiejętność jasnego formułowania myśli
    • Skrupulatność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną
    • Poczucie humoru :)

    Mile widziane:

    • Praktyczne doświadczenie związane z programowaniem
    • Podstawowa znajomość SQL
    • Znajomość metodyki SCRUM
    • Znajomość branży farmaceutycznej

    Z nami zyskasz:

    • Udział w innowacyjnym i rozbudowanym projekcie IT skierowanym do Klientów branży farmaceutycznej
    • Umowę b2b lub inną formę zatrudnienia w zależności od potrzeb
    • Elastyczne godziny pracy
    • Współtworzenie sukcesu polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmy

    Benefity:

    Multisport

    Opieka medyczna

    Budźet szkoleniowy

    Urlop urodzinowy

    Nowe Technologie

    System motywacyjny

    Wyjazdy integracyjne

    Świeżo mielona kawa

    Poznaj nas - www.farmaprom.pl

    Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

    Prosimy nie zapomnij o klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.).