Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Analityk Biznesowy IT

Vasco Electronics sp. z o.o. S.K.A.O firmie

4 500‐8 500 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Kraków, Zabierzów (pow. krakowski), Krzeszowice

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Android

  • Java

  • Kotlin

  • Ruby on Rails

  • Unix shell

  • REST

  • Jenkins

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie wymagań biznesowych,

  • analiza, opisywanie i modelowanie wizji rozwiązania (wymagania funkcjonalne i niefunkcjonalne),

  • proponowanie rozwiązań adekwatnych do możliwości i potrzeb Klienta i równocześnie spójnych z istniejącymi aplikacjami,

  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji biznesowej,

  • współpraca z zespołami developerów, UX, testerów oraz właścicielami produktu w celu dostarczenia produktu zgodnego z oczekiwaniami i potrzebami Klienta.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT (minimum rok),

  • umiejętność zbierania i właściwego identyfikowania potrzeby Klienta,

  • umiejętność modelowania i dokumentowania wymagań biznesowych,

  • analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów,

  • umiejętność jasnego i zwięzłego formułowania myśli,

  • skrupulatność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • komunikatywność, poczucie humoru,

  • umiejętność korzystania z narzędzi (JIRA, Git, Jenkins, Appium, Android Studio, IntelliJ IDEA),

  • znajomość Google Analitycs,

  • doświadczenie w pracy w zwinnych metodykach wytwarzania oprogramowania,

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4-9

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • niezbędne do rozpoczęcia pracy szkolenia (obsługa narzędzi, metodologia scrum),

  • pracę w zespole ekspertów z obszaru projektowania aplikacji i programowania,

  • dużo samodzielności i możliwości bardzo szybkiego rozwinięcia swoich umiejętności,

  • przyjazną atmosferę w sympatycznym zespole,

  • wybór lokalizacji biura (Kraków, Zabierzów, Krzeszowice),

  • regularną ewaluację,

  • ubezpieczenie medyczne,

  • karta sportowa,

  • kawa, napoje,

  • chillout room.