Oferta pracy

Sygnity S.A.

Analityk biznesowy

Sygnity S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Leona Henryka Sternbacha 1

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • SQL

System operacyjny

O projekcie

Dostarczane przez Sygnity produkty stanowią podstawowe narzędzia związane z procesami dystrybucji i sprzedaży energii elektrycznej oraz innych mediów. Wspierają przemiany i odpowiadają na wyzwana stawiane przez dynamicznie rozwijający się i zmieniający Rynek Energii.

Tworzymy rozwiązania pomiarowe dedykowane dla podmiotów uczestniczących w Rynku Energii Elektrycznej: Operatorów Sieci Dystrybucyjnych, Sprzedawców, Wytwórców, Wielkich Odbiorców.

Twój zakres obowiązków

  • Zakres dot. analizy biznesowej:

  • Identyfikowanie i modelowanie procesów biznesowych klienta

  • Dokumentowanie wymagań, potrzeb oraz problemów klienta

  • Przygotowywanie propozycji rozwiązań z zakresu architektury biznesowej na podstawie dokonanej analizy

  • Identyfikowanie, wycena ryzyk oraz tworzenie planów ich mitygacji

  • Szacowanie pracochłonności analizy i definiowanie celów, zakresów, produktów i zadań analizy biznesowej

  • Zakres dot. analizy systemowej:

  • Uzgadnianie z Klientem wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych systemu

  • Tworzenie wizji rozwiązania zgodnej z potrzebami Klienta, na bazie zdefiniowanych wymagań

  • Skuteczna prezentacja informacji klientom, menedżerom i pracownikom technicznym

  • Udział w procesie sprzedaży (przygotowywanie merytorycznej oferty oraz prezentacje dla Klientów)

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego

  • Znajomość języka UML i SQL

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect i Jira

  • Znajomość baz danych

  • Zdolność prowadzenia procesu analizy i weryfikacji wymagań

  • Zdolność do modelowania wymagań w sposób graficzny lub w języku naturalnym, w tym przy użyciu języków modelowania, takich jak UML

  • Zdolności interpersonalne

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z branży energetycznej

To oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B

  • Opiekę medyczną w LuxMed i ubezpieczenie grupowe w MetLife

  • Program kafeteryjny – sam wybierasz benefity (sport, kino, kultura, wypoczynek)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z rekruterem

2

Rozmowa z menedżerem

Jesteśmy polską firmą IT, działającą od 1991 roku. Przeszliśmy drogę od rodzinnej firmy, przez błyskawiczny debiut na GPW po 4 latach, a dziś jesteśmy prężnie działającą organizacją. Większość banków w Polsce, najważniejsze urzędy państwowe oraz koncerny energetyczne stosują właśnie nasze rozwiązania.

Tworzymy aplikacje korzystając z wielu sprawdzonych i nowych rozwiązań. Rozwijamy się dynamicznie w nowoczesnych technologiach, integrując je z nowymi i istniejącymi aplikacjami. Budujemy systemy o złożonej architekturze na dużą skalę.

Nasze zespoły projektowe budujemy z osób o zróżnicowanych kompetencjach (analitycy, architekci, programiści, testerzy) i z różnym stopniem doświadczenia. Nie zawsze pracujemy nad wspólnym projektem w jednej lokalizacji, komunikujemy się za pomocą JIRA, Confluence, Teams. Wspieramy zespoły w ich pracy, zapewniając odpowiednie narzędzia, szkolenia i warunki pracy.

Na co dzień tworzymy zespół ludzi mających serce do IT.

Przewiń do profilu firmy