Oferta pracy

Analityk Biznesowy

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O OO firmie

  • Piotrkowska 276, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

TRANSITION TECHNOLOGIES PSC SP Z O O

Piotrkowska 276

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie potrzeb, zbieranie i dokumentowanie wymagań z perspektywy funkcjonalnej

  • Prowadzenie warsztatów i spotkań z klientem oraz prezentacji

  • Analiza procesów biznesowych i identyfikowanie obszarów do optymalizacji

  • Tworzenie koncepcji rozwiązania odpowiadającej na wymagania biznesowe w oparciu o gotowe narzędzia

  • Wsparcie działu sprzedaży w ocenie wykonalności wymagań oraz przygotowaniu merytorycznym oferty handlowej

  • Udział w wycenach projektów

  • Ścisła współpraca z osobami technicznymi implementującymi rozwiązanie

  • Weryfikacja poprawności narzędzia względem potrzeb biznesowych

  • Współpraca w zespole analityków biznesowych i koordynatorów projektów

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z zakresu inżynierii wymagań, metodyk pozyskiwania wymagań

  • Umiejętność modelowania wymagań i procesów biznesowych

  • Doświadczenie w pracy w projektach komercyjnych/dla klienta zewnętrznego

  • Znajomość metodyk zwinnych i waterfall

  • Doświadczenie w projektach z branży IT

  • Wysoka komunikatywność, umiejętność prezentowania i przekazywania wiedzy

  • Zorientowanie na klienta

  • Znajomość SQL

  • Język angielski na poziomie zapewniającym swobodne komunikowanie się

Mile widziane

  • Doświadczenie w koordynacji projektów w sektorze IT

  • Wiedza z zakresu testowania systemów

  • Znajomość ITIL v3 lub v4, zagadnień CMDB, Asset Management

  • Znajomość Jira/Confluence

  • Gotowość do wystąpień publicznych

To oferujemy

  • Pracę w firmie, w której pracownicy najbardziej cenią przyjazną atmosferę i elastyczne podejście;

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez dostęp do szkoleń online, wewnętrzne szkolenia otwarte oraz specjalistyczne ścieżki rozwoju;

  • Pracę przy innowacyjnych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;

  • Elastyczne formy współpracy – UoP/B2B/inne;

  • Stabilność zatrudnienia – nastawienie na długotrwałą współpracę;

  • Brak dress code’u, spotkania integracyjne, konkursy wewnątrzfirmowe, Multisport, ZFŚS (wczasy pod gruszą, dofinansowanie żłobka/przedszkola dziecka, paczki świąteczne), owocowe wtorki, słodkie czwartki, program rabatowy na zakup auta;

  • Facebook

  • www.ttpsc.com

  • YouTube

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Transition Technologies PSC specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań IT dla przemysłu. Szczególnie Connected Product Lifecycle Management, zastosowaniu w przemyśle najnowszych technologii Internetu Przedmiotów (IoT) i Rozszerzonej Rzeczywistości (AR), dzięki którym nasi Klienci mogą realizować koncepcję Przemysłu 4.0. Nasza firma to ponad 500 entuzjastów programowania, innowacji technologicznych oraz metodyk programowania, którzy w swojej pracy zawsze kierują się wzajemną pomocą, dobrą atmosferą oraz kreatywnym podejściem.

Przewiń do profilu firmy