Oferta pracy

Analityk Biznesowy

Bank Pekao

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie czynności związanych z zawieraniem umów przez klientów oraz ich obsługą (za wyjątkiem umów kredytowych oraz umów przygotowywanych przez Departamenty Centrali Banku).

  • Ścisłą współpracę z Menedżerem MŚP.

  • Zapewnienie najwyższej jakości doradztwa i obsługi dla klientów.

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem otrzymanych dokumentów.

  • Przygotowywanie projektów ofert dla klientów MŚP.

Nasze wymagania

  • Lubisz wyzwania i realizacja celów napędza Cię do działania.

  • Lubisz pracę z ludźmi a nawiązywanie relacji z nimi dla Ciebie to przyjemność.

  • Jesteś zorientowany na klienta i jego potrzeby.

  • Masz doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów bankowych.

  • Bierzesz odpowiedzialność za powierzone Ci zadania.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania.

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach.

  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach.

  • System szkoleń i programów rozwojowych.

  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • program rekomendacji pracowników