Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk biznesowy

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź
    Masz analityczny umysł, a przy tym potrafisz jasno i precyzyjnie formułować myśli? Jesteś samodzielny i bez trudu organizujesz swoją pracę? Jeśli tak, dołącz do nas – stworzymy przestrzeń do realizacji Twoich pomysłów i rozwoju zawodowego!

    Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

    • kompleksowa analiza zasadności projektów;
    • przygotowanie uzasadnienia biznesowego i rekomendacja rozwiązań;
    • zbieranie i analiza wymagań;
    • tworzenie specyfikacji;
    • współpraca z zespołem projektowym;
    • rekomendowanie działań naprawczych oraz sugerowanie zmian w procesach wewnętrznych w celu optymalizacji biznesu i redukcji potencjalnych ryzyk.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia na podobnym stanowisku (minimum rocznego);
    • znajomości metodyk projektowych;
    • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
    • umiejętności analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków;
    • komunikatywności i nastawienia na osiąganie celu.

    Oferujemy:

    • Szkolenia i kursy językowe
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Integracje
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Karty sportowe
    • Kasę zapomogową
    • Wczasy pod gruszą
    • sekcje zainteresowań
    • Sekcje sportowe
    • Parking dla rowerów
    • Dofinansowania do posiłków
    • Świeże owoce i jogurty
    • i o wiele więcej
    Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą Aplikuj.

    W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska.