Oferta pracy

Analityk biznesowy

Nocowanie.pl Sp. z o.o.

  • Nałęczowska 14, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Nałęczowska 14

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów/ zestawień oraz raportów ad hoc na potrzeby danego obszaru biznesowego

  • Analizowanie wyników i rekomendowanie zmian

  • Implementacja oraz automatyzacja procesów raportowania w celu wspierania procesów biznesowych

  • Współpraca z użytkownikami biznesowymi w celu zdefiniowania wymagań dotyczących raportów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, informatyka, statystyka, matematyka i podobne)

  • Znajomość Excela na poziomie zaawansowanym- warunek konieczny

  • Podstawowa znajomość SQL (mile widziana podstawowa znajomość języka R lub Python lub Visual Basic)

  • Umiejętność przetwarzania, organizowania i analizowania dużej ilości informacji oraz przedstawiania jasnych wniosków

Mile widziane

  • Praktyczna znajomość Google Analytics

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Szkolenia zgodne z zajmowanym stanowiskiem

  • Możliwość rozwoju, wymiany wiedzy i udziału w projektach angażujących specjalistów z różnych Spółek w ramach Grupy Wirtualna Polska

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym biurze:)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • Nowoczesne biuro z pięknym widokiem

  • Ciekawa zawodowa podróż

Nocowanie.pl to najpopularniejszy portal noclegowy w Polsce, który jest częścią Grupy Wirtualna Polska. Za marką Nocowanie.pl stoi zespół energicznych ludzi, którzy starają się, aby planowanie wypoczynku było proste, łatwe i przyjemne. Zapraszamy Cię do zawodowej podróży !

Przewiń do profilu firmy