Oferta pracy

Analityk Biznesowy

Tumieszkamy

  • Spokojna 2, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Tumieszkamy

Spokojna 2

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • analiza branży, trendów rynkowych, działalności konkurencji i procesów biznesowych,

  • praca z bazą danych klientów oraz integrację przepływu danych między systemami,

  • analizowanie jakości danych w systemach informatycznych,

  • współpraca z działami merytorycznymi w zakresie definiowania wymagań raportowych,

  • przygotowywanie cyklicznych raportów oraz analiz w obszarach sprzedaży, działań konkurencji oraz trendów rynkowych,

  • identyfikowanie nowych produktów i usług oraz estymacja ich potencjału biznesowego,

  • wdrażanie, optymalizację, rozwój i automatyzację narzędzi kontrolingowych oraz analitycznych,

  • wsparcie analityczne i ścisłą współpracę z biznesem.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (ekonomia, bądź pokrewne),

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze raportowania, analiz rynkowych i sprzedaży,

  • umiejętność analitycznego myślenia, syntetyzowania informacji, formułowania wniosków, łączenia faktów i znajdowania zależności,

  • umiejętność przewidywanie trendów, cyklu życia produktu oraz opracowywania modeli biznesowych,

  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel, Power Query i VBA oraz SQL,

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • proaktywna postawa i poczucie odpowiedzialności za dostarczone dane,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dokładność, rzetelność oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku, upominki świąteczne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne