Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów obecnej (i przyszłych)* rekrutacji prowadzonych przez eLeader Sp. z o.o. i Finanteq SA z siedzibą w Lublinie 20-701, ul. Nałęczowska 16.

Analityk Biznesowy

FINANTEQ SAO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 19 sie 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie wymagań od Klienta, tworzenie i prowadzenie dokumentacji projektowej

  • tworzenie koncepcji rozwiązań

  • organizacja i prowadzenie spotkań analitycznych

  • obsługa bieżąca Klienta

  • wspieranie działu testów

Nasze wymagania

  • zdolności analityczne

  • umiejętność gromadzenia i modelowania wymagań biznesowych

  • wiedza z zakresu tworzenia dokumentacji projektowej i technicznej

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na udział w projektach międzynarodowych

Mile widziane

  • znajomość notacji UML lub BPMN

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w projektach komercyjnych związanych z wdrażaniem lub rozwojem oprogramowania

  • znajomość zagadnień z zakresu bankowości elektronicznej

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od posiadanych umiejętności i formy zatrudnienia

  • umowę o pracę lub inne dogodne formy zatrudnienia

  • elastyczny czas pracy

  • atmosferę otwartości i współpracy w zgranym zespole

  • współfinansowanie programu MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

FINANTEQ SA

FINANTEQ SA to pionier natywnej bankowości mobilnej w Polsce, dostarczający mobilne rozwiązania dla czołowych międzynarodowych grup bankowych także w Europie Centralnej i na Bliskim Wschodzie. FINANTEQ jest częścią istniejącej od 18 lat na rynku Grupy eLeader, która dzięki ciągłym innowacjom produktowym, posiada wdrożenia już w ponad 80 krajach na całym świecie. Najnowszym produktem FINANTEQ, będącym brakującym ogniwem systemów big data jest platforma m-commerce, która pozwala na przekształcenie bankowości mobilnej w superwallety. Jest to najnowsza generacja mobilnych portmonetek, czyniąca życie ludzi prostszym i wygodniejszym.

Przewiń do profilu firmy