Oferta pracy

Analityk Biznesowy

SIMPLE SA

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

SIMPLE SA

Wolska 11

Osiedle Bronowice III - Maki

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzenie analizy potrzeb klienta i na tej podstawie przygotowanie opisów rozwiązań biznesowych dla deweloperów

  • Udział w postępowaniu przetargowym (przygotowanie oferty i prezentacje dla klientów)

  • Powadzenie kompleksowej analizy potrzeb klienta

  • Prowadzenie prezentacji dla klienta

  • Analizowanie i definiowanie specyfikacji systemu

  • Konfigurowanie systemu wg potrzeb klienta

  • Udział w spotkaniach projektowych z klientem

  • Współpraca w trakcie tworzenia i kontroli zakresu oraz budżetu projektu

  • Przygotowywanie oferty na podstawie wymagań klienta

  • Współpraca z programistami, UX i QA

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata

  • Minimum roczne doświadczenie w projektach IT i zbieraniu wymagań biznesowych

  • Umiejętność przełożenia celów biznesowych na wymagania techniczne

  • Znajomość standardów analizy biznesowej (np. UML, BPMN, Workflows, Swimlanes)

  • Znajomość T-SQL

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość przekazywania informacji

  • Zorientowanie na cel i umiejętność wyszukiwania optymalnych rozwiązań

  • Adaptacja do dynamicznie zmieniającej się sytuacji i reorganizacja priorytetów zadań

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.

Z przedstawicielami każdej z grup możesz się spotkać w jednym z klubów fitness dostępnych w pakiecie multisport. A jeśli będziesz pilnie potrzebować konsultacji lekarskiej, skorzystasz z dostępnego dla pracowników pakietu medycznego i zapiszesz się online na wizytę u wybranego specjalisty.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • dowolna forma zatrudnienia

  • możliwość nauki języka angielskiego, niemieckiego

SIMPLE SA

Jesteśmy, należącą do Total Specific Solutions („TSS”) warszawską spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych i jednym z najczęściej wybieranych partnerów biznesowych w zakresie wdrożeń systemów klasy ERP, HCM, CRM, BI, WorkFlow oraz systemów dziekanatowych i medycznych (HIS). Nasi eksperci pomogą Ci w poznaniu specyfiki branż, dla których tworzymy rozwiązania, by realizowane przez Ciebie prace odpowiadały na potrzeby naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy