Oferta pracy

Analityk Biznesowy

ROHLIG SUUS Logistics S.A.

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPM

Mile widziane

  • Prince

  • Agile

Twój zakres obowiązków

  • Analiza wymagań biznesowych oraz systemowych w ramach wdrożenia nowego systemu,

  • w tym tworzenie specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych dla rozwiązań IT

  • Dokumentowanie istniejących procesów, przygotowywanie propozycji ich modyfikacji oraz projektowanie nowych procesów w oparciu o notacje BPMN

  • Udział w projektach IT w roli analityka biznesowego

  • Analiza i rozwiązywanie zgłoszeń serwisowych

  • Współpraca z Właścicielem biznesowym oraz PM

Nasze wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie w zakresie przeprowadzania analizy biznesowej, w tym identyfikowania i specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych

  • Umiejętność: modelowania procesów biznesowych, tworzenia mockupów, dokumentacji user flow, opracowywania specyfikacji wymagań biznesowych oraz systemowych

  • Praktyczna znajomość narzędzi BPM

  • Mile widziane: znajomość branży logistycznej, doświadczenie w prowadzeniu projektów i znajomość od strony praktycznej metodyki projektowej (Prince / Agile)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Komunikatywność, umiejętność budowania i podtrzymywania relacji biznesowych oraz pozytywne nastawienie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

  • karta Multisport oraz Medicover Sport

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw. Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie. Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy