Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Biznesowy

eZebra.pl

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie analityczne działu zakupów w postaci gromadzenia i analizy danych wykorzystanych w procesie zakupowym i sprzedażowym

  • Wyciąganie wniosków z przygotowanych analiz i formułowanie rekomendacji,

  • Tworzenie prognoz, estymacji analiz w obszarze zarządzania asortymentem,

  • Wykonywanie analizy ad-hoc wspierających decyzje menadżerów

  • Przygotowywanie raportów związanych realizacją polityki handlowej

  • Poszukiwanie rozwiązań poprawiających proces analizowania

  • Samodzielne projektowanie raportów oraz rozwijanie istniejących już narzędzi

  • Proponowanie zmian, usprawnień i optymalizacji procesów w na podstawie przeprowadzonych samodzielnie analiz z wykorzystaniem narzędzi informatycznych

  • Bliska współpraca z kadrą zarządzającą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z kierunków ścisłych, np. matematyka, ekonometria, statystyka lub pokrewnych

  • Excel na poziomie zaawansowanym

  • Łatwość w posługiwaniu się narzędziami informatycznymi (obsługa różnych systemów)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność analitycznego myślenia, interpretacji liczb i wyciągania wniosków

  • Umiejętności strukturyzowania problemów i przygotowywania rekomendacji ich rozwiązań,

  • Porozumiewanie się w języku angielskim lub innym języku obcym nie stanowi dla Ciebie problemu

  • Potrafisz samodzielnie organizować swoją pracę

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku , znajdującej się w fazie dużego wzrostu

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - zgodne z doświadczeniem i kompetencjami

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rosnącym obszarze e-commerce

  • Klarowny system premiowy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjną zniżki na zakupy kosmetyków, nagrody roczne

  • Przyjazną atmosferę pracy, styl non korpo, brak określonego dress code

  • Karta multisport

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • nagrody roczne

  • system premiowy

eZebra.pl

eZebra.pl to jedna z najpopularniejszych drogerii internetowych działająca na rynku już od… lat, którą pokochały tysiące klientów w kraju i za granicą. Jesteśmy pewni, że za sukcesem stoi zgrana drużyna pełna zaangażowanych specjalistów wspólnie rozwijających się zawodowo w e-commerce. Jeśli chcesz być częścią tego sukcesu, wspólnie z nami kreować nowe trendy na rynku kosmetycznym i budować przewagę konkurencyjną w wybranym obszarze naszej działalności będzie nam bardzo miło Ciebie poznać.

Przewiń do profilu firmy