Logo Pracuj.pl

Analityk Biznesowy

NATEK POLANDO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Jira

  • Confluence

  • bankowość

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej
  • Zbieranie wymagań́ i weryfikacja pod kątem wykonalności
  • Opisywanie funkcjonalności systemowych za pomocą BPMN
  • Prowadzenie i utrzymywanie dokumentacji
  • Współpraca z innymi zespołami w organizacji

Nasze wymagania

  • 3+ lat doświadczenia w roli Analityka Biznesowego
  • Znajomość́ notacji UML i BPMN oraz narzędzi modelowania
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami JIRA i Confluence

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu trendów technologicznych oraz bankowości elektronicznej

To oferujemy

  • Długofalowa współpraca oparta o nasze wartości: edukacja, partnerstwo i odpowiedzialność,
  • Praca w projektach dedykowanych dla największych marek na świecie z sektora finansowego i telekomunikacyjnego,
  • Możliwość wymiany doświadczeń w międzynarodowych środowisku i rozwoju w projektach realizowanych w Polsce, lub innych krajach: Słowacja, Czechy, Bułgaria,
  • Praca w nowoczesnym środowisku z innowacyjnymi technologiami,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prywatna opiekę medyczną,
  • Karta Multisport lub My Cafeteria,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • NATEK loyalty Club,
  • Możliwość dołączenia do społeczności odpowiedzialnej społecznie i uczestniczenia w inicjatywach firmowych,
  • Dla kontraktorów - uprawnienie do 23 dodatkowych dni świadczenia usług w roku,
  • Dodatkowy płatny dzień wolny na wolontariat dla pracowników na etacie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

Opierając się na wspólnych wartościach naszej firmy - odpowiedzialności, wiedzy i partnerstwie - misją NATEK jest dostarczanie wysokiej jakości usług outsourcingowych i konsultingowych IT w regionie Europy Środkowo- Wschodniej. Od 2004 roku nasi pracownicy uczestniczą w projektach dla naszych partnerów z całego świata w najważniejszych branżach, w tym w finansach i ubezpieczeniach, telekomunikacji, infrastrukturze IT. NATEK posiada biura w Polsce, Bułgarii, Czechach i na Słowacji, a dzięki zespołowi ponad 500 ekspertów, w tym kierowników projektów, programistów i administratorów, jesteśmy w stanie skutecznie wspierać naszych partnerów.

Analityk Biznesowy, Lublin