Żabka Polska

Analityk Biznesowy - Marketing

Żabka PolskaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza aktywności, zaangażowania i segmentacji klientów w oparciu o dane z aplikacji mobilnej w celu lepszego zrozumienia ich zachowania

  • Profilowanie pojedynczego klienta

  • Tworzenie rekomendacji poprawiających efektywność działań marketingowych opartych o data-driven frameworks

  • Przygotowywanie analiz (transformacja, modelowanie i wizualizacja informacji pochodzących z dużych zbiorów danych) na potrzeby działów biznesowych oraz kluczowych projektów, pozwalających na monitorowanie inicjatyw i efektywne komunikowanie postępów

  • Projektowanie raportów i dashboardów, w oparciu o zasady efektywnej wizualizacji danych oraz specyficzne potrzeby biznesowe

  • Współpraca z interesariuszami w zakresie wyznaczenia i zastosowania krótko i długo-terminowych KPI spójnych z finansowymi celami firmy i strategią marketingową

  • Współpraca przy tworzeniu strategii rozwoju narzędzi analitycznych / BI w organizacji

Nasze wymagania

  • Doświadczony analityk, który lubi wgłębić się w dane, ustrukturyzować problemy i przeprowadzać analizy przekładające się na biznesowe rekomendacje (doświadczenie w Programach lojalnościowych/ Retail/ eCommerce/ FMCG mile widziane)

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, informatyczne lub pokrewne)

  • Biegła znajomość MS Excel (mile widziana znajomość PowerPivot i PowerQuery)

  • Doświadczenie w zakresie projektowania raportów i dashboardów przy użyciu nowoczesnych narzędzi BI (mile widziana znajomość MS PowerBI)

  • Doświadczenie w zakresie transformacji dużych zbiorów danych oraz pracy z hurtowniami danych (mile widziana dobra znajomość języka SQL)

  • Umiejętność swobodnej komunikacji, prowadzenia prezentacji, merytorycznych dyskusji w języku polskim i angielskim

  • Silna orientacja biznesowa i koncentracja na wyznaczonych celach

  • Samodzielność i kreatywność w poszukaniu rozwiązań problemów biznesowych

  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej; umiejętność budowy solidnych relacji z interesariuszami i członkami zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

Tak się u nas pracuje