Oferta pracy

Analityk Biznesowy (MS Dynamics)

Asseco Poland S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 9 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • UML

  • BPMN

  • Microsoft Dynamics

  • Enterprise Architect

System operacyjny

O projekcie

Masz doświadczenie analityczne w realizacji projektów informatycznych? Chcesz rozwijać się w projektach dla sektora publicznego i brać udział w automatyzacji i usprawnianiu procesów odprawy celnej i granicznej? Chcesz kontynuować swoją karierę w największej polskiej firmie informatycznej, realizując projekty, z których korzystają miliony Polaków?

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, to aplikuj i dowiedz się więcej!

[Rekrutacja prowadzona online]

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie wymagań, analiza i opis istniejących rozwiązań informatycznych

  • Opis stanu docelowego dla procesów modyfikowanych przez wdrażane systemy (wykorzystanie notacji formalnych np. UML, BPMN)

  • Tworzenie dokumentacji produktu oraz dokumentacji projektowej

  • Opis interfejsów komunikacyjnych (dla integracji systemów)

  • Udrażnianie komunikacji na styku biznesu i IT

  • Tworzenie i przeprowadzanie przypadków testowych oraz wsparciem testów akceptacyjnych

  • Przeprowadzanie szkoleń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne / ekonomiczne / księgowe

  • Doświadczenie w zakresie wdrożeń obszaru finansowego/ sprzedaży / logistyki w systemach klasy ERP

  • Udokumentowane co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie wdrożeń obszaru Microsoft Dynamics AX

  • Znajomość Microsoft Dynamics AX 2012 (wymagane)

  • Praktyczna znajomość procesów finansowych, zasad księgowości (mile widziana znajomość specyfiki księgowości budżetowej)

  • Wiedza analityczna, najlepiej w prowadzeniu projektów ERP lub SAP

  • Umiejętność prowadzenia dużych projektów i większych niż 2-3 os. zespołów

  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji, szkoleń użytkowników oraz pisaniu dokumentacji

  • Doświadczenie we współpracy z działem programistów i innymi konsultantami dziedzinowymi

  • Doświadczenie we współpracy z klientem oraz w pracy pod presją czasu (umowy serwisowe/SLA)

Mile widziane

  • Znajomość notacji BPMN, ULM i narzędzia Enterprise Architect

  • Umiejętność pracy w zespole rozproszonym / zdalnym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Asseco Poland S.A.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy