Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk biznesowy MŚP

Fundusz Pomerania Sp. z o.o.

Plac Brama Portowa 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie oceny zdolności kredytowej małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP)

  • analiza formalno-prawna oraz ekonomiczno-finansowa wniosków o udzielenie poręczenia

  • analiza proponowanych zabezpieczeń i oceny ryzyka Spółki oraz przygotowywanie projektów dokumentów związanych z procesem podejmowania decyzji o udzieleniu poręczenia

  • ustalanie wysokości dopuszczalnych limitów zaangażowania Funduszu w Klienta

  • przygotowywanie propozycji warunków cenowych poręczenia

  • aktywna współpraca z Instytucjami Finansującymi, Klientami oraz innymi komórkami Funduszu

  • przeprowadzanie wizytacji u klientów

  • sporządzanie okresowych sprawozdań i raportów z działalności Funduszu

  • monitorowanie poręczeń oraz analiza zagrożenia spłat kredytów/pożyczek

  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne

  • udokumentowane min. 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze ryzyka kredytowego, w tym w pracy na stanowisku analityka w instytucji finansowej lub pracy na stanowisku ekonomiczno-finansowym

  • znajomość analizy finansowej na podstawie sprawozdań finansowych przedsiębiorstw

  • biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

  • prawo jazdy kategoria B

To oferujemy

  • pracę w prestiżowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • pracę z ekspertami – pasjonatami w swojej dziedzinie

  • zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy zdalnej, hybrydowej po etapie wdrożenia,

  • ppk od pracodawcy

  • możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego, prywatnej medycyny, pakietów sportowych

  • wsparcie pracowników w rozwoju zawodowym poprzez finansowanie szkoleń i kursów oraz dalszych studiów

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Fundusz Pomerania Sp. z o.o. jest podmiotem wspierającym rozwój przedsiębiorczości na terenie województwa zachodniopomorskiego poprzez udzielanie poręczeń spłaty kredytów udzielanych przez banki przedsiębiorstwom. W związku z wygraniem przetargu na realizacje projektu „Reporęczenie płynnościowe”, które ma na celu wsparcie przedsiębiorców z woj. zachodniopomorskiego, Spółka poszukuje osoby do pracy na stanowisku specjalista ds. wsparcia sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy