Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach (ul. Gdańska 60, 05-152 Palmiry) zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest WITTCHEN S.A. z siedzibą w Palmirach przy ul. Gdańskiej 60, 05-152 Palmiry. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Wittchen S.A.

Analityk biznesowy

Wittchen S.A.O firmie

  • Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, Warszawa, Legionowo, Gdańska 60, Palmiry (pow. nowodworski)

  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 11 lut 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie cyklicznych raportów finansowych i operacyjnych oraz prognoz finansowych

  • koordynowanie procesów związanych z zatowarowaniem w kanale tradycyjnym oraz e-commerce

  • alokacje towaru zgodnie z potrzebami sprzedażowymi danego kanału

  • przygotowywanie analiz porównawczych dla różnych kanałów sprzedaży, grup produktowych, na rynku polskim i zagranicznym

  • kontrola stanów magazynowych i rotacji towarów w magazynach oraz w kanałach sprzedaży

  • przygotowywanie cyklicznych raportów w zakresie łańcucha dostaw

  • przygotowywanie rocznych budżetów oraz miesięczna analiza ich realizacji

  • odpowiedzialność za monitorowanie i analizę produktów objętych akcjami marketingowymi i promocyjnymi

  • przygotowanie analiz finansowych ad hoc na podstawie różnych źródeł danych (systemy księgowe i kadrowe, systemy sklepów detalicznych i sklepu internetowego, dane innych spółek) oraz wyciąganie wniosków z przygotowanych danych

  • raportowanie opracowanych danych oraz wyciągniętych z nich wniosków do Zarządu

  • praca w systemie operacyjnym MS Dynamics AX

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy w controllingu lub na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w codziennej pracy z działem produktu, zakupów i sprzedaży

  • biegła znajomość MS Office (głównie Excel), w tym tworzenie makr, mile widziana znajomość VBA, SQL

  • wysokie umiejętności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i efektywnego rozwiązywania problemów, kreatywność

  • zaangażowanie, nastawienie na realizację celów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • umiejętność działania pod presją czasu

  • samodzielność w działaniu

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów

  • udział w projektach związanych z dynamicznym rozwojem w wielu kanałach

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • dojazd firmowym busem do naszej centrali w Palmirach z metra Młociny lub bezpłatny parking

  • Benefity

  • dostęp do prywatnej opieki medycznej

  • dostęp do karty Multisport

  • zniżki na firmowe produkty

Firma WITTCHEN już od trzydziestu lat słynie z najwyższej jakości produktów skórzanych, galanterii, obuwia, odzieży, a także bagażu. Jesteśmy firmą rodzinną notowaną na GPW. Posiadamy ponad 120 salonów sprzedaży detalicznej oraz prężnie działający e-commerce. W naszej centrali możesz znaleźć pracę w jednym z 11 działów. Nasze działania sprzedażowe obejmują Polskę i Europę.

Jesteśmy firmą z tradycjami, a mimo stałego rozwoju nasza misja pozostaje niezmienna. Brzmi ona: „twórcze i eleganckie budowanie marki WITTCHEN przez ludzi i dla ludzi”.

Tworzymy zespół zmotywowanych, zaangażowanych w pracę osób, którym nie brak energii do realizacji krótko- i długoterminowych planów.

Jeśli chcesz przyłączyć się do realizacji naszej misji, a także widzisz siebie w branży mody i dodatków, dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy