Oferta pracy

Analityk Biznesowy Online

LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Jira

  • Google Analytics

  • Google Tag Manager

Mile widziane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie analiz ścieżek konwersji multikanałowej oraz przygotowania estymacji i prognozowanie realizacji celów,

  • przygotowywanie analiz biznesowych, zestawień, raportów zgodnie z przyjętymi standardami i metodykami,

  • monitoring efektywności prowadzonych działań,

  • współpraca z zespołem deweloperskim IT, ekspertami domenowymi, Digital Marketing, Hurtownia danych oraz zespołami projektowymi,

  • współpraca z agencjami marketingowymi, dostawcami i partnerami,

  • analiza rynku, zachowań konkurencji i trendów w obszarze e-commerce.

Nasze wymagania

  • minimum: 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobre zdolności analityczne,

  • umiejętność pracy w środowisku zwinnym (Agile, SCRUM),

  • umiejętność wyciągania wniosków oraz wizualizacji i prezentacji danych,

  • samodzielność, ale też umiejętności pracy w zespole,

  • wysokie zdolności komunikacyjne, prezentacyjne, interpersonalne,

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel,

  • doświadczenie w korzystaniu i konfiguracji narzędzi do analizy ecommerce (np.: Google Analytics, Google Tag Manager),

  • doświadczenie w pracy na systemach ticektowych (np. JIRA),

  • znajomość modeli atrybucji i rynku finansowego,

  • doświadczenie w analizie procesów omnikanałowych z udziałem Contact Center.

  • dobra znajomość SQL oraz doświadczenie w budowaniu zautomatyzowanych narzędzi raportowych,

  • doświadczenie w analizach Big Data, Google BigQuery, Power BI.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile
  • scrum

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość pracy hybrydowej (nasze biuro mieści się w Warszawie przy ul. Postępu 15),

  • wdrożenie na stanowisko pracy - przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć pracę i rozwijać swoje kompetencje,

  • świadczenia dodatkowe: prywatną opiekę medyczną, kartę Mulitsport, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz pracowników, program Rodzina LINK4,

  • kulturę organizacyjną opartą na trzech wartościach: klient, mistrzostwo, szacunek – w centrum naszego zainteresowania zawsze jest klient, swoimi działaniami dążymy do mistrzostwa, a podstawą naszych relacji jest szacunek.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne