Analityk Biznesowy

CUK UbezpieczeniaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ważna jeszcze miesiąc
    do: 29 cze 2020
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Jesteśmy pracodawcą kreującym nowe miejsca pracy (Dyplom Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 01.07.2015 r.), członkiem Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji oraz zostaliśmy odznaczeni Strefą Przyjaznej Rekrutacji (dyplom z dnia 21.12.2015 r.)

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Praca zdalna lub stacjonarnie w Toruniu

Oferujemy

  • Pracę w najbardziej innowacyjnej multiagencji ubezpieczeniowej w Polsce – jesteśmy pionierem rozwiązań informatycznych w branży multiagencji ubezpieczeniowych
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę z możliwością pracy zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce

Wymagania

  • Min. 3 lat doświadczenia na stanowisku analityka biznesowego,
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań Klienta, tworzenie dokumentacji,
  • Znajomość języka UML / BPMN.

Zadania

  • Prowadzenie analiz biznesowych w zakresie systemów informatycznych tworzonych na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • Tworzenie dokumentacji procesów biznesowych,
  • Udział w projektach realizowanych z wykorzystaniem metodyki SCRUM,
  • Współpraca z klientem wewnętrznym,
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów obejmująca przekazywanie wymagań i wsparcie w procesie wytwarzania oprogramowania,
  • Wspieranie procesu testowania rozwiązań,
  • Aktywny udział we wdrożeniach systemów informatycznych.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect,
  • Znajomości baz danych, języka SQL,
  • Znajomości branży ubezpieczeniowej.

Jeżeli jesteś zainteresowany prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ
z podaniem w tytule nazwy stanowiska oraz miasta, w których chcesz pracować.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli, znajdującej się poniżej.

Informujemy, że CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnej i przyszłej rekrutacji przez CUK Ubezpieczenie Sp. z o. o. Sp. k. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100), ul. Grudziądzka 107,  zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych o ochronie danych).”

Administratorem Twoich danych jest CUK Ubezpieczenia sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100), ul. Grudziądzka 107

Decydując się na pracę w CUK Ubezpieczenia:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy