Oferta pracy

Analityk Biznesowy

TRANSITION TECHNOLOGIES – MANAGED SERVICES SP. Z O.O..O firmie

Rekrutacja zdalna

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się spółką o globalnym zasięgu, oferującą outsourcing specjalistów IT oraz usługi zarządzane świadczone w autorskim modelu Comprehensive Service Delivery. Realizujemy zarówno projekty związane z projektowaniem i wdrożeniem zupełnie nowej architektury systemowej, jak i z dopasowaniem się do już istniejących rozwiązań. Największą siłą TTMS są wykwalifikowani specjaliści. Dla naszych Klientów na całym świecie rekrutujemy programistów, analityków biznesowych, kierowników projektów, testerów, specjalistów ds. wsparcia, grafików i projektantów UX.

Dołącz do zespołu specjalistów pracujących dla Klientów rozpoznawalnych na całym świecie. Rozwijaj z nami swoje umiejętności, pracując nad ciekawymi projektami, wspólnie budując sukces naszych Klientów. IT.

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania ciekawych i wymagających projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę
  • Stabilne warunki zatrudnienia (UoP lub B2B)
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość pracy zdalnej

Twoje zadania:

  • Analiza wymagań biznesowych i projektowanie zmian do funkcjonującego systemu informatycznego
  • Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań i dokumentacji
  • Współpraca z innymi zespołami projektowymi i działami w organizacji

Szukamy Ciebie, jeśli posiadasz:

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne
  • Znajomość procesów tworzenia oprogramowania w oparciu o metodyki zwinne
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowych projektach
  • Umiejętność tworzenia oraz korzystania z dokumentacji funkcjonalnej i technicznej
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolność organizacji pracy

Mile widziane:

  • Znajomość UML
  • Umiejętność praktycznego wykorzystania narzędzi dla UML

Korzyści dla Ciebie:

  • Szkolenia językowe
  • Brak dresscodu
  • Imprezy integracyjne
  • Możliwości awansu
  • Słodkie i owocowe dni

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy