Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Transparent Data spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Mickiewicza 27/5 2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - [email protected] 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres aktualnej rekrutacji, chyba że została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji - wtedy dane osobowe będą przechowywane do momentu odwołania zgody 5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Generalny Inspektor Danych Osobowych w Warszawie, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa (po 25 maja 2018 do organu będącego następcą GIODO) 7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Analityk biznesowy

Transparent Data Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

8 00013 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 09 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza przedwdrożeniowa projektów biznesowych pod kątem wykonalności

  • Współpraca z klientem biznesowym w celu zdiagnozowania jego potrzeb, wsparcie w wyborze optymalnych rozwiązań

  • Udział w spotkaniach i warsztatach dla klientów

  • Działania związane z researchem dotyczących danych gospodarczych (rejestry w PL i zagranicą), identyfikowanie zależności, diagnozowanie ograniczeń i proponowanie rozwiązań

  • Aktywna współpraca z zespołem programistów, PMami, Salesami

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży IT (analityk biznesowy, product owner, konsultant techniczny),

  • Biegła znajomość języka angielskiego (pracujemy również z zagranicznymi klientami)

  • Znajomość UML i BPMN i umiejętność ich praktycznego zastosowania

  • Wysokie zdolności komunikacyjne, łatwość w tłumaczeniu rozwiązań, umiejętność dbania o długotrwałe relacje z klientem

  • Rozwinięte zdolności analityczne, samodzielność w wyciąganiu wniosków i proponowaniu rozwiązań

  • Sprawne poruszanie się w obszarze pozyskiwania informacji, identyfikowania zależności

  • Świetnie jeśli temat danych gospodarczych nie jest Ci obcy (ale nie jest to wymagane)

To oferujemy

  • wynagrodzenie na poziomie 8000-13000 netto na b2b / możliwa też UoP lub inne formy współpracy

  • realny (naprawdę!) wpływ na rozwój produktów i usług

  • elastyczne godziny pracy (core hours 10-15)

  • płatne przerwy w świadczeniu usług b2b (również na czas choroby)

  • mamy zasadę first remote (jeśli będziesz w stanie co jakiś czas pojawić się w naszym biurze w Poznaniu to jeszcze lepiej)

  • ciekawe tematy i problemy biznesowe do rozwiązania

  • prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i ubezpieczenie grupowe

  • nieformalną atmosferę pracy, płaską strukturę, fajnych współpracowników

Transparent Data Sp. z o.o. Sp. k.

Transparent Data to unikalna kombinacja mocnej technologii i doświadczenia w pracy z danymi. Wykorzystujemy dane z otwartych rejestrów dotyczących danych gospodarczych by dostarczać usługi i produkty dla klientów biznesowych. Tworzymy rozwiązania m.in dla. największych instytucji finansowych oraz działów zakupów, AML i controlingu liderów rynku.

Obecnie do naszego zespołu szukamy Analityka Biznesowego, który będzie mocnym filarem w tworzeniu nowych produktów i usług oraz partnerem dla klientów. Chętnie przyjmiemy do zespołu osobę chcącą się rozwijać w obszarze danych i która z przyjemnością będzie działała na samodzielnym stanowisku tworząc procesy i standardy działania.

Przewiń do profilu firmy