Oferta pracy

Analityk Biznesowy

Volkswagen Group Polska

  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Krańcowa 44

Nowe Miasto

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Salesforce

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie, analizowanie, uzgadnianie i zarządzanie wymaganiami biznesowymi

  • Analiza wymagań pod kątem wykonalności w istniejących rozwiązaniach IT, w szczególności na platformie SalesForce

  • Definiowaniem procesów, tworzenie specyfikacji funkcjonalnych i pozafunkcjonalnych dla nowych rozwiązań

  • Bieżąca współpraca z kierownikami projektów w celu koordynacji wdrożeń oraz zapewnieniu zgodności wdrażanych rozwiązań ze specyfikacją.

  • Wsparcie analityczne projektów na etapach projektowania, programowania i testowania wdrażanych rozwiązań

  • Realny wpływ na kształt projektowanych, wdrażanych procesów i rozwiązań IT

  • Udział w największych projektach restrukturyzujących w historii branży automotiv

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie: wdrażania rozwiązań Salesforce, integracji platformy Salesforce z innymi systemami

  • Doświadczenie w definiowaniu procesów biznesowych - mile widziana będzie znajomości branży Automotive

  • Umiejętność analitycznego myślenia, zadawania pytań, dociekliwość

  • Znajomość metod zbierania wymagań funkcjonalnych i pozafunkcjonalnych i modelowania procesów biznesowych oraz ogólnej wiedzy o specyfice rozwiązań IT

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Zdolności interpersonalne pozwalające na przedstawienie zagadnień związanych z architekturą proponowanego rozwiązania członkom zespołu, partnerom i klientom projektu (współpraca, rozwiązywanie problemów, komunikacja)

  • Orientacja na realizację celu

  • Bardzo dobra organizacja pracy – umiejętność samodzielnej pracy

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B lub umowę o pracę z firmą zewnętrzną na okres 12 miesięcy, a docelowo na czas nieokreślony

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • praca z pasjonatami motoryzacji w międzynarodowej organizacji

VGP jest wyłącznym dystrybutorem nowych samochodów marek Volkswagen Samochody Osobowe, Audi, SEAT&CUPRA, Skoda, Porsche i Volkswagen Samochody Dostawcze oraz oryginalnych części zamiennych i akcesoriów.

Naszą Misją jest być najlepszą grupą motoryzacyjną w Polsce.

Przewiń do profilu firmy